logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

1. kolo - Hatě - IE Znojmo - 0:8

8206520.jpgHatě - IE Znojmo 0-8 (0-3), góly: Benda 3x, Zifčák 2x, Lacko, Hruška, Baláž.

Sestava: Kroupa – Doubek J, Doubek M, Pospíchal, Miklovič,- Lacko, Švéda, Benda, Zifčák- Baláž, Hruška.

Střídání - Chlubna, Grexa, Blažíček, Vopravil.

Naši žáci zahájili podzimní soutěž na hřišti Dyjákovičkách, kde hraje svá utkání tým Hatí. Domácí jako vítěz okresní soutěže si před zápasem připomněli tento úspěch a děkovali svým hráčům. Před sezónou naše žáky opustil Michal Kahaj (hostování SC Znojmo). A tak se čekalo jak se s tím náš tým vyrovná. Trenér Samek na utkání přivezl velmi mladý tým a nominoval i některé hráče z přípravky. Do utkání jsme vstoupili aktivně. V 10 minutě nachystal první gól Hruška Lackovi a ten věděl kam s míčem 0-1. Následně jsme nastřelili ještě břevno  další šance zůstali nevyužity. V16 minutě se prosadil ve vápně  Baláž 0-2. Do poločasu se ještě střelecky prosadil Hruška 0-3 a korunoval tak naší herní převahu.
Úvod druhé půle nám vyšel skvěle. Kapitán Zifčák se přesně trefil z trestného kopu 0-4. V rozmezí 39 až 60 minuty se třemi góly prosadil Benda 0-7. Mezi tím se na hřiště dostali postupně všichni náhradníci. Tečku za utkáním udělal Zifčák. 


Řekli po utkání:

Samek Milan trenér:

Kluci dnes odehráli dobré utkání. Spokojen jsem byl se všemi hráči. Hlavně pak s obranou, která je hodně mladá, kde na postech stoperů vynikala dvojice Pospíchal, Miklovič. Směrem do předu jsme taktéž splnili moje očekávání.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři