logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

4. kolo - Přímětice - IE Znojmo - 3:1

Přímětice - IE Znojmo 3-1 (3-0), gól: Zifčák.


Sestava: Kroupa – Doubek M., Raška, Pospíchal, Miklovič - Grexa, Benda, Zifčák, Chlubna - Baláž, Lacko,
Střídání - Blažíček,Vopravil, Doubek Jan.

Naši žáci hráli v Přímětcích. Hned od úvodních minut bylo jasné že výšková převaha je značně na straně domácích podle toho se i vyvíjelo utkání. Domácí tlačili naši kluci se do šancí dostávali jen velmi zřídka. Proto byl poločasový stav 3-0.
Druhá půle byla z naší strany o dost lepší. Naši žáci enormně bojovali hlavně kluci z přípravky. Ti starší na sebe brali role tahounů. Výsledkem bylo snížení střelou z 20metrů kapitána Zifčáka. Další branku měl na kopačce Blažíček,ale ke skórování mu chyběl jen krůček. Nakonec utkání končí výsledkem 3-1 pro domácí.  

Řekli po utkání
Samek Milan trenér:
Dnes jsme musely řešit absence některých straších hráčů.I přes porážku jsem v výkonem svých žáčků spokojen. Hlavně za výkon ve druhé půli kde i ti nejmenší podali velmi bojovný a houževnatý výkon. Výsledkem jim je že druhý poločas vyhráli 1-0Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři