logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

24 kolo Novosedly - IE Znojmo 1-3

Novosedly - IE Znojmo 1-3 ( 1-1 )DSC07027

Gól - Kapitán, Urválek, Vašíček,

Video z utkání

FOTO Z UTKÁNÍ

Napsali na JmFotbal

V sobotu 29.5. 2010 jsme zajížděli na půdu druhého celku - do Novosedel.

Nastoupili jsme v sestavě:
Vítámvás - Kalina(83' Vašíček), Veselý, Kubošný, Tkadlec - Rolník, Samek(67' Kubále), Šťáva, Ostrý - Kapitán, Urválek(80' Doválel).

 


První poločas byl pro nás jak z říše snů. Na domácí mužstvo jsme "vletěli" a výrazně jej přehrávali.
V 3.min. po rohu domácích se dostáváme do brejku 3 na 1, bohužel Kapitánova přihrávka byla nepřesná. V rozmezí 5 - 7 minuty zahrávají domácí 3 rohové kopy za sebou, ale všechny se nám povedlo bez větších obtíží odvrátit. V 9.min. našel Urválek Samka, který sklepl Kapitánovi jenž chladnokrevně placírkou poslal náš tým do vedení - 0:1. O chvíli později zahráváme roh nakrátko, odražený míč posílá Veselý jen těsně vedle domácí brány. Ve 14.min. míří míč z hlavy Šťávy jen těsně nad. V 18.min. dělá naše obrana snad jedinou chybu v zápase a domácí Knee ji hned potrestal a střelou z hranice šestnáctky vyrovnává - 1:1.
Ve 20.min. posílá Samkova přihrávka do samostaného průniku Kapitána, ale jeho lob proti vyběhnuvšímu brankáři skončil na břevně. Hned vzápětí vniká do šestnáctky Rolník a jeho bombu vytěsňuje brankář mimo své tyče. V 27.min. si zaběhl za obranu Kalina, kde ho přihrávkou našel Samek a Kalinův střílený centr našel na malém vápně osamoceného Ostrého, který míč bohužel špatně trefil. Vzápětí přišla z naší strany další krásná akce na jeden dotek.....Rolník podél gólmana hledal Kapitána, jemuž chyběl před prázdnou bránou jen malý půlkrok ke vstřelení gólu. V 35' vybojoval Rolník míč, posunul Šťávovi jenž krásným centrem hledal volného Ostrého, který zůstal ve vápně zapomenut, ale těsně před ním sebral míč domácí gólman. V 38.min. se po dlouhé době dostávají domácí na naši polovinu, dlouhý centr podbíhá Vítámvás, ale domácí záložník nebyl u míče včas a byl z toho jen odkop od naší brány. Běžela 40.min. a přišla další tutovka Kapitána, gólman vyrazil. Těsně před koncem první půle se po rohu ocitl sám s míčem na hlavě Tkadlec, ale jeho střela byla slabá a mířila jen do náruče domácího gólmana.
Hvizd rozhodčího ukončující první půli byl pro domácí vysvobozením, protože jen naše střelecká nemohoucnost je ochránila před debaklem.
Ve druhé půli se hra už vyrovnala. Domácí přidali na pohybu a důrazu a jejich hra se výrazně zlepšila. Místo pěkného fotbalu z první půle se ve druhém poločase změnila hra v plno důrazných soubojů ve středu hřiště.
V 51' výborným napadáním získal míč Ostrý, posunul ho k Samkovi, který vnikl sán do vápna, šance se bohužel zalekl a volil místo střely přihrávku na obsazeného Kapitána, kterému se nepodařilo zakončit. V 55' zahrávájí domácí přímý kop z nebezpečné vzdálenosti, ale k ohrožení naší brány nakonec nedochází, protože míč letí vysoko nad. V 70.min. jsme udělali ve středu obrany velkou chybu, míč se dostal k hráči na kterého naše obrana zapomněla, naštěstí pro nás naší bránu vůbec netrefil. V 74.min. se nádherně uvolnil ve vápně přes dva obránce Kapitán, ale jeho krásnou střelu ještě hezčím zákrokem vytěsnil domácí gólman na rohový kop. K jeho zahrávání se postavilo "oblekovické šťístko" a to Michal Urválek, který přímo z rohového kopu poslal míč do šibenice domácí brány - 1:2. S domácímí hráči tento gól otřásl, tak, že do konce zápasu už se na nic nezmohli a my jsme ještě své vedení navýšili v 87.min., když se ve vápně uvlonil kličkou přes obránce Vašíček a střelou k tyči uzavřel skóre na 1:3.

Řekli po utkání:
T. Pěnkava, trenér IE Znojmo - Soupeře jsme v 1.půli přehrávali, bohužel jsme z mnoha šancí proměnili jen jednu a vlastní chybou jsme umožnili domácím vyrovnat. Paradoxně v druhé půli, když se hra vyrovnala, jsme vstřelili dva góly a utkání tím rozhodli.
 

 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři