Branky: Vašíček, Doválel, Pojer Miloš(p) - Suchomel.

V neděli 6.9. přivítal náš 'B' tým na domácím hřišti družstvo Mramotic.

K utkání vyběhla tato sestava:
Krčál - Poláček(62' Pojer Michal), Pavelka, Petrla, Kubošný - Gretz, Pojer Miloš, Veselý, Doválel(64' Truhlář) - Urválek, Čech(5' Vašíček)

Po opatrném úvodu z obou stran došlo ke zranění Čecha, který špatně došlápl a musel být vystřídán Vašíčkem.
V 7.min. přišla první střela na bránu a to na bránu hostů, kdy se Petrla vydal na výlet, který zakončil střelou z 20m vedle brány.
V rozmezí od 11.min. do 22.min. jsme s i vytvořili 5 obrovských šancí, kdy dvakrát Doválel a třikrát Vašíček své tutovky trestuhodně zahodili. A samozřejmě přišlo na klasické pravidlo nedáš - dostaneš a hosté po rohu vstřelili úvodní gól zápasu a ujali se vedení - 0:1.
V 32.min. jsme překvapili hosty dlouhým autem, na který si naběhl Poláček, ale z úhlu přestřelil.
38' a další neuvěřitelně zahozená šance, tentokrát neproměnil Veselý.
V 40.min. jsme konečně vyrovnali, Vašíček se dostal za obranu a tentokrát chladnokrevně proměnil - 1:1.
Ve 42.min ještě zahrozili hosté, když se útočník na hranici našeho vápna obtočil kolem Kubošného, ale svou individuální akci zakončil střelou nad.

Na začátku druhé půle jsme se po nádherném pasu Veselého na rozběhnutého Urválka a jeho následné přihrávce Doválelovi, pro kterého už nebyl problém dát do prázdné branky, ujali vedení 2:1, běžela 52.min..
V 68.min. výborně vybojoval Pojer Miloš míč, šli spolu s Urválkem na osamoceného brankáře hostů, bohužel Urválkem naložil s touto situací prachbídně.
Hosté po dobré první půlce úplně v druhém poločase odpadli, zahrozili za celou druhou pětačtyřicetiminutovku jen jednou, ale za to pořádně, kdy v 73.min. zahodili obrovskou šanci, po které mohli být vyrovnáno. My jsme pokračovali dál v zahazování obrovských šancí, kdy Urválek, Gretz a ani Petrla nebyli schopni vstřelit gól.
V 84.min. byl faulován ve vápně Vašíček a následnou penaltu proměnil s přehledem Miloš Pojer a uzavřel skóre zápasu na 3:1.

Jaroslav Ludvík, trenér IE Znojmo - I přesto, že jsme vyhráli a získali 3 body, jsem velmi zklamán  výkonem mužstva. V prvním poločase jsme si vytvořili velké množství gólových situací, mohli jsme utkání rozhodnout už po 20minutách, ale svým laxním přístupem a nesoustředěností jsme tyto situace zahazovali.
V druhé půli se náš výkon už zlepšil a povedlo se nám vstřelit dva góly, které rozhodli o výsledku utkání.