logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se

8.kolo Přímětice - IE Znojmo B 0-4

Přímětice - IE Znojmo B  0-4 ( 0-3)

Gól - Vyorálek, Samek, Doválel, Vašíček,
ČK - Doválel,

V neděli 27.9.  dopoledne jsme zajížděli do Přímětic.

K utkání jsme nastoupili v sestavě:
Krčál - Poláček, Pavelka, Petrla, Tkadlec - Gretz, Samek( 52' Kuchař), Černý( 57' Pojer Michal), Doválel - Vašíček, Vyorálek( 73' Pojer Miloš).

V 5.min. nebezpečně vystřelil domácí útočník Piskač, ale jeho střela mířila vedle brány. V 7.min. přihrál domácí stoper Ležák Samkovi a ten míč posunul Vyorálkovi, pro kterého už nebyl problém proměnit samostatný únik  - 1:0.
Ve 12.min. napřáhl ke střele z hranice velkého vápna Samek a vedeme 2:0.
V 17. min. špatně odkopl domácí gólman, míč zachytil Poláček a ze 40 metrů ihned vystřelil na domácí branku, ale gólman svoji chybu napravil a stihl se včas vrátit a míč chytit. V 23.min. zahrává Černý přímý kop a Doválel hlavou zvyšuje na 3:0.
V 29' nachází dlouhým nákopem Petrla rozběhnutého Vyorálka, ten zasekl obránci a přihrál pod sebe na nabíhajícího Samka, který bohužel tuto pěknou akci zakončil střelou nad bránu. O minutu později spálil stoprocentní šanci Vašíček po přihrávce Vyorálka.
Ve 41.min. se ocitl Vášíček sám před domácím gólmanem, ale místo střely volil přihrávku, kterou domácí obrana odkopla včas do bezpečí. Domácí se ke slovu dostali až v poslední minutě první půle, kdy svojí střelou domácí útočník naši branku netrefil.
V 50.min. posunul Samek na Gretze, který mířil svoji střelu do gólmana.
V 53.min vypíchl domácím obráncům Černý míč, šel sám na gólmana, ale těsně před tím než vystřelil mu obětavým skluzem míč vypíchl domácí stoper.
V 65.min. Vašíček vybojoval míč a poslal do samostatného úniku Michala Pojera, který zakončil těsně vedle.
V 70.min. po chybě Kuchaře ve středu hřiště mají domácí obrovskou šanci, ale z malého vápna přestřelují. O chvíli později mohl svoji chybu napravit Kuchař, šel sám od půlky na domácího gólmana, ale svoji velkou šanci neproměnil.
Hned vzápětí, ale svoji druhou šanci už Michal Pojer proměňuje - 4:0.
V posledních minutách zápasu si ještě domácí vytváří dvě velké šance, ale poprvé skvěle vyběhne Krčál a podruhé domácí hráč trefuje v bráně stojícího Michala Pojera.

Řekli po utkání:

J. Ludvík, trenér IE Znojmo - Celý zápas jsme měli pod kontrolou, hlavně v prvním poločase jsme domácí vůbec k ničemu nepustili. Jsem spokojen s tím, že už jsme ve druhém zápase po sobě neinkasovali, méně už jsem spokojen s produktivitou v útočné fázi.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Fotbalové zprávy

8. březen 2021

Naši sponzoři

Reklamní blok