logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

22.kolo Starý Petřín - IE Znojmo B 0-1

Starý Petřín - IE Znojmo B 0-1 (0-0)

Gól - Urválek,

V sobotu 15.5. zajíždělo naše "béčko" na horkou půdu do Starého Petřína.

K utkání nastoupila tato sestava:
Polášek - Doválel, Petrla, Pavelka, Poláček - Hagenhofer(65' Ostrý), Mossmer, Pojer Miloš, Pojer Michal - Vašíček, Urválek(90' Holzbauer).


První poločas jsme dostali domácí pod velký tlak, hrálo se na jejich polovině. Vytvořili jsme si spoustu šancí, ale bohužel v tomto zápase jsme se neuvěřitelně trápili v koncovce a zahazovali jednu šanci za druhou. Domácí hráči si vytvořili jednu šanci a to hned obrovskou, po chybě naší obrany se dostal do samostatného průniku Popelka, ale Polášek skvěle chytil.
Do druhého poločasu nastoupili domácí posílení o to, že s námi drží vyrovnané skóre a přidali na pohybu a bojovnosti a hra se vyrovnala. Druhá pětačtyřicetimunutovka se hrála nahoru dolů a byl to poločas výborné úrovně. My jsme protrhli střeleckou smůlu až v 72.min., kdy se krásně trefil z přímého kopu Urválek. Vyrovnání měl dvakrát na kopačce nejlepší hráč domácích Popelka, kdy opět neproměnil svůj samostatný průnik díky výbornému Poláškovi a podruhé krásně vystřelil z 20 m...od gólu nás zachránilo břevno.

Řekli po utkání:
J. Ludvík, trenér IE Znojmo - Těžké utkání jsme vyhráli. Bohužel jsme se neuvěřitelně trápili v koncovce a zbytečně jsme museli o vítězství bojovat až do konce. V zápase nás podržel výborný Polášek. Domácí předvedli v druhém poločase výborný výkon a značně nás potrápili.

 

 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři