24 kolo IE Znojmo B - Šatov B 9-1

IE Znojmo B - Šatov B 9-1 (7-0)DSC07185

Góly - Vašíček 3x, Pojer Michal 3x, Poláček, Pojer Miloš, Doválel,     -  Žarský,

Naše béčko si tímto výsledkem definitivně zajistilo postup do Okresního přeboru. Gratulujeme!!!!!!!!

FOTO Z UTKÁNÍ

V neděli 30.5. zavítala na naše hřiště rezerva Šatova.

Do utkání nastoupila tato sestava:
Krčál - Doválel, Petrla, Pavelka, Poláček - Holzbauer, Ostrý(46' Hagenhofer), Šťáva, Pojer Michal - Vašíček, Pojer Miloš(65' Jakub)

Věděli jsme, že pokud toto utkání vyhrajeme, tak postupujeme do okresního přeboru. Tato skutečnost i přes velké množství zkušených hráčů v sestavě nám svazovala nohy a začátek zápasu nám nevyšel. V prvních 3 minutách si vytvořili hosté 2 obrovské šance a nebýt jejich vychýlené mušky a našeho Krčála mohli jsme prohrávat. Ale hned ve 4.min. vstřelil branku Michal Pojer a poslal nás do vedení. Zároveň nás tato branka uklidnila, dostali jsme hostující mužstvo pod drtivý tlak a poločasové skóre se zastavilo na úctyhodných 7:0 a to jsme neuvěřitelné množství šancí zahodili, hlavně se v koncovce trápil Miloš Pojer, který se dostával do jedné šance za druhou, ale bohužel se mu v koncovce vůbec nedařilo.
Do druhé půle jsme přeskupili celou sestavu a tak hra byla zpočátku neurovnaná. Samozřejmě i pod dojmem vysokého náskoku a vidinou pozápasových oslav jsme se nedonutili k většímu nasazení a zápas jsme spíše jen dohrávali. Po závěrečném hvizdu rozhodčího mohli oslavy propuknout naplno a mužstvo si je užívalo.