Přátelsky IE Znojmo dorost - Přimětice - 2:3

Přátelské utkání č.2

IE Znojmo – Přímětice   2-3   (2-0), góly:  Drmota 2x.

Ve druhém přátelském utkání jsme opět na hřišti ve Chvalovicích přivítali celek krajské soutěže Přímětice.

Před týdnem jsme tady dokázali porazit mužstvo Unanova (krajská soutěž) 1-0 brankou nové posily útočníka  Ondry Zimka z Práčí.  Naši kluci v tomto utkání podali dobrý výkon a čekalo se, jak si poradí s dalším týmem krajské soutěže, který na ně v letním přípravném období čekal.

Kluci nastoupili v sestavě:
Hereči - Čech, Kafka, Kir, Soukup,- Šperl, Sedlák, Samek, Dufek –Drmota, Zimek.

Střídání – Olin Thai, Benda, Jelínek, Cílek, Raindl,

V první půli hráli naši kluci aktivně a ujali se zaslouženého vedení, kdy se 2x trefil Drmota. Další dvě šance měl na kopačce aktivně hrající útočník Ondra Zimek, ale nebylo mu souzeno. Ve slibné šanci na gól se ocitl i Samek, ale neproměnil. Hosté zahrozili v první půli pouze střelou do břevna.
 Do druhé půle poslal trenér Samek nové hráče. Postupně se na hřiště dostali všichni náhradníci. Hosté hru vyrovnali a postupem času srovnali nejen hru v poli, ale i brankové skóre 2-2. V další fázi utkání se dokonce dostali do vedení. V závěru utkání měl velkou šanci na vyrovnání Samek, ale v samostatném uniku prováhal správný okamžik na zakončení.

Řekli po utkání

Samek Jiří trenér dorostu
V první půli jsme hráli velmi dobře zaslouženě se ujali dvoubrankového vedení. Další velké příležitosti zůstaly nevyužity. Utkání jsme měli jasně pod kontrolou. Ve druhé půli jsme hodně prostřídali a soupeř toho dokázal využít.