logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

5.kolo IE Znojmo dorost - Pavlice 7-1

IE Znojmo - Pavlice   7-1   (4-0)

Gól:   Zimek 2x, Drmota 2x,Samek, Sedlák, Zmeko,

V pátém kole jsme na svém hřišti přivítali celek Pavlic. Naši mladíci potřebovali potvrdit tři body které v minulém kole přivezli z Jaroslavic. Na lavičce musel opět v tomto kole zaskočit extrenér Samek Milan který už mohl v základní sestavě počítat s Kováčem a Zmekem. Naopak k dalším absencím( Dufek, Soukup,) se přidal nemocný Raindl. Na trávník vyběhla tato sestava

Heréči – Kafka, Čech, Kir, Kováč,- Sedlák, Samek, Šperl, Zmeko,- Drmota, Zimek,
Střídání – Doubek Jan, Jelínek,Benda,


Do utkání jsme vstoupili velmi koncentrovaně a s nasazením. Hned v 5minutě jsme se ujali vedení po rohu Drmoty,kdy využil zaváhání hostujícího gólmana nový hráč v sestavě Zmeko a poslal náš tým do vedení 1-0. Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat kapitán Samek unikl po pravé straně a nachystal míč ideálně Drmotovy který trochu krkolomně zvýšil na 2-0. Třetí gól padl, když na ukazateli svítila 22 minuta. Drmota před vápnem vrátil kapitánu Samkovy ideální asistenci a vyzval ho ke vstřelení branky 3-0. Celý tým hrál velice bojovně,ukázněně a s chutí. Obrana hrála bez chyb a navíc dobře podporovala útok. Příkladem byl dravý průnik levého obránce Kíra do vápna hostí,ovšem v koncovce náš bek zklamal. Jak se mají dávat góly ukázal útočník Zimek který s přehledem vsítil čtvrtý gól po přesné přihrávce Samka. V první půli se ještě pokoušel několikrát ohrozit branku Šperl,ale jeho pokusy končili většinou mimo branku. V 35 minutě musel pro zranění střídat obránce Čech.  Místo libera se musel zaujmout útočník Drmota.
Úvod druhé půle měli lepší hosté po té co poslali na hřiště jednoho kvalitního útočníka a dalšího hráče z obrany poslali do středu zálohy. V prvních 10 minutách nastřelili břevno,jednou svým zákrokem podržel naše kluky gólman Heréči. V 55 minutě již nemohl zabránit hostujícímu Bauerovi skórovat 1-4. Ovšem to bylo za strany hostů co se týče ofenzívy vše. Následně se hra našich kluků zlepšila. Drmota se v 60 minutě vrátil zpět do útoku místo libera zaujal Šperla a Benda se posunul na střed zálohy. O pátý gól v síti hostů se postaral pohotovou dorážkou Sedlák,který trefil míč bombou od břevna do branky 5-1. Šestý gól přidal přesnou střelou Ondra Zimek 6-1. V 75 minutě překopl prázdnou branku z malého vápna Zmeko po ideální přihrávce Zimka. Konečnou výsledkovou podobu utkání dal Drmota,který proměnil pokutový kop po faulu na unikajícího Zimka 7-1.

Řekli po utkání

Samek Milan trenér
V dnešním zápase jsme potvrdili dobou formu z minulého zápasu. Kluci hráli velmi koncentrovaně,zodpovědně a s chutí. Většina branek padla po pěkně vypracovaných akcích. Takže jsem opravdu spokojena a nezbývá než klukům poděkovat za výkon. Dobře se uvedli i nový hráči v týmu  Kováč a Zmeko.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři