logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

9.kolo IE Znojmo - Blížkovice 4-3

Naši dorostenci se tímto výsledkem stali podzimním mistrem v okresní soutěži skupiny A.
Gratulujeme !!!!

IE Znojmo – Blížkovice 4-3  (4-2)

Gól- Šperl 2x,Dufek, Drmota,

V devátém kole jsme na svém hřišti přivítali celek Blížkovic. Tým který se v minulé sezóně stal vítězem krajské soutěže dorostu.V letošní sezóně se však přihlásil zpět do našeho okresu. Trenérská dvojice Samek Jiří, Železný Petr postrádala v tomto zápase opět kapitána týmu Jana Samka který v posledním tréninku utrpěl otřes mozku. Sestava tak byla následující

Jelínek – Raindl,Čech , Kir, ,- Kováč, Sedlák, Soukup, Šperl, Dufek,- Drmota , Zimek,
Střídání – Michlovič,Benda,Zmeko,Doubek,


Naši kluci začali aktivněji než jejich soupeř. Největší šanci první desetiminutovky měl Dufek,ale z malého vápna přestřelil. Ve 14 minutě Šperl vystřelil a gólmanovi tento míč propadl za jeho záda 1-0.Ve 24 minutě vybojoval stoper Čech míč na pravém okraji obrany a skvělým pasem za hostující obranu našel Šperla,který obešel gólmana a zvýšil na 2-0. O chvíli později po spolupráci Soukup,Drmota dopravil vyraženou střelu posledně jmenovaného do sítě Dufek 3-0. Chvíli na to nejlepší hráč soupeře Prokeš prošel naší obranou jako nůž máslem a lehce snížil na 3-1. O tři minuty později přihrál Šperl Drmotovi a ten se vyhnul brankáři hostí a zvýšil na 4-1.Za další tři minuty se měnilo skóre znovu. Po rohu hostí se dostal k odraženému míči blížkovický hráč Samek a střelou z velkého vápna snížil na 4-2.
Ve druhé půli se hra  přelévala od vápna k vápnu. V 75 minutě se podruhé v utkání prosadil hostující Prokeš a snížil na 4-3. Naši mladíci nakonec jednogólový náskok udrželi a všechny body zůstali doma na našem hřišti.   

Řekli po utkání

Samek Jiří trenér
Vedli jsme 3-0 a 4-1 a měli utkání pod kontrolou,ale chybami jsme si situaci zkomplikovali a se štěstím jsme získali 3 body.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři