logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Hodnocení dorostu podzim 2009

Hodnocení dorostu okresní soutěže trenérem Jiřím Samkem

V loňském ročníku naši dorostenci bojovali o postup do krajské soutěže, bohužel neúspěšně. Po sezóně opustilo kádr 8 hráčů,kteří přešli do mužské kategorie. I přesto trenérské duo Samek – Železný vyhlásilo před sezónou jasný cíl – bojovat o nejvyšší příčky. Stávající kádr doplnili dorostenci z našeho B mužstva, dále přišli Benda- přechod ze žáků, Zimek- hostování z Práčí, Zmeko a Kováč-hostování z Hatí. Po podzimní části vedou naši dorostenci s náskokem 4 bodů před Micmanicemi.

Trenér Jiří Samek:
S umístěním na prvním místě jsem maximálně spokojen.Škoda jediné prohry s Micmanicemi,které jsou naším největším konkurentem v boji do kvalifikace o postup do kraje.Mrzí mě jen že v některých zápasech jsme po vynikající hře v první půli předvedli něco co se dá jako fotbal těžko definovat (viz druhá půle doma proti Blížkovicím a jarní předkolo doma s Dyjákovicemi). Celkově lze říci že naše hra v podzimní části měla v jednotlivých zápasech velké výkyvy. Naštěstí se to nepřeneslo do výsledků.

K jednotlivým formacím

Brankářská dvojice Jelínek-Heréči podávala solidní výkony,ale je vidět že oba potřebují více speciálních brankářských tréninků.
Pilířem obraných řad je stopér Michal Čech jehož absence v zápase s Micmanicemi nás stála body. Obrana celkově pracovala dobře.Problémy máme ve standartních situacích z nichž jsme dostali minimálně polovinu inkasovaných branek.
V záložní řadě střídáme dobré výkony se slabšími.Což bylo ovlivněno postupným zraněním hráčů Soukup,Dufka a kapitána týmu Samka.
V útoku se daří hlavně Zimkovi a to jak herně tak střelecky (9 gólů).Drmota dal branek dokonce 10,ale v jeho případě zastávám názor,že je v jeho schopnostech předvádět daleko lepší výkony, ale myslím že i on sám si je toho vědom. V tabulce střelců pak této dvojici sekunduje defenzivní záložník Šperl s 8 brankami. Teď je potřeba absolvovat tvrdou zimní přípravu a dobře se připravit na jarní část soutěže,která bude hodně náročná.

Trenér Jiří Samek

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři