logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

IE Znojmo dorost - Šatov 1-1

11. kolo

IE Znojmo – Šatov 1-1 (1-1)

Gól - 24 Šperl,

Sestava

Jelínek (45 Heréči) – Kafka,Čech, Kováč, Kír,- Sedlák, Soukup,Samek, Raindl,(45 Drmota)- Zimek, Šperl,

 

 

Naši kluci si od počátku vytvořili územní převahu a několik dobrých příležitostí ke vstřelení branky. Hosté dobře bránili a vyráželi k brejkům. Do vedení jsme se mohli dostat po šancích Samka, Raindla, Šperla. Posledně jmenovaný se ve 24 minutě trefil po přihrávce Zimka 1-0. Naše hráče gól uklidnil, soupeř následně srovnal hru v poli a dostával se častěji na dostřel Jelínkovi branky. Vyrovnání přinesla dalekonosná střela šatovského Nováka z dobrých 35 metrů. Svůj podíl na této brance měl i gólman Jelínek, který celkově působil velmi nejistým dojmem.
Ve druhé půli naši hráči přidali na obrátkách a snažili se strhnout vítězství na svou stranu. Šperlova střela skončila na břevně. Drmota z 8 metrů střelou z voleje přestřelil. Hosté se soustředili na bránění remízového stavu a k naší brance se dostávali jen sporadicky a protože naši kluci svoje šance nevyužili skončilo utkání smírně 1-1.

Řekli po utkání

Samek Jiří trenéra
K nasazení svých hráčů nemám výtky. Bohužel už druhý zápas se nám nedaří kombinační hra, kazíme hodně jednoduché přihrávky a působíme dojmem jako bychom zapomněli hrát fotbal. Přesto si vytváříme dostatek šancí. Dnes jsme z mnoha využili jen jednu a zápas pak dopadl tak jak dopadl. Ztráta na domácí půdě mrzí. Nutno dodat, že soupeř vytěžil z minima maximum.
 

 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři