11. kolo

IE Znojmo – Šatov 1-1 (1-1)

Gól - 24 Šperl,

Jelínek (45 Heréči) – Kafka,Čech, Kováč, Kír,- Sedlák, Soukup,Samek, Raindl,(45 Drmota)- Zimek, Šperl,

Naši kluci si od počátku vytvořili územní převahu a několik dobrých příležitostí ke vstřelení branky. Hosté dobře bránili a vyráželi k brejkům. Do vedení jsme se mohli dostat po šancích Samka, Raindla, Šperla. Posledně jmenovaný se ve 24 minutě trefil po přihrávce Zimka 1-0. Naše hráče gól uklidnil, soupeř následně srovnal hru v poli a dostával se častěji na dostřel Jelínkovi branky. Vyrovnání přinesla dalekonosná střela šatovského Nováka z dobrých 35 metrů. Svůj podíl na této brance měl i gólman Jelínek, který celkově působil velmi nejistým dojmem.
Ve druhé půli naši hráči přidali na obrátkách a snažili se strhnout vítězství na svou stranu. Šperlova střela skončila na břevně. Drmota z 8 metrů střelou z voleje přestřelil. Hosté se soustředili na bránění remízového stavu a k naší brance se dostávali jen sporadicky a protože naši kluci svoje šance nevyužili skončilo utkání smírně 1-1.

Samek Jiří trenéra
K nasazení svých hráčů nemám výtky. Bohužel už druhý zápas se nám nedaří kombinační hra, kazíme hodně jednoduché přihrávky a působíme dojmem jako bychom zapomněli hrát fotbal. Přesto si vytváříme dostatek šancí. Dnes jsme z mnoha využili jen jednu a zápas pak dopadl tak jak dopadl. Ztráta na domácí půdě mrzí. Nutno dodat, že soupeř vytěžil z minima maximum.