logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

16. kolo Micmanice - IE Znojmo dorost 2-3

Thumbnail imageMicmanice - IE Znojmo dorost 2-3 (2-3)

Gól - Jelínek, Samek, Zimek,

Naši dorostenci dokázali zvítězit v důležitém utkání na hrišti Micmanic a dvě kola před koncem soutěže se stali vítězem okresní soutěže skupiny A.

Foto z utkání


Sestava

Heréči – Kafka,Čech, Soukup, Kír,- Jelínek (46 Kováč), Šperl,Samek, Dufek(75 Raindl), - Zimek, Drmota,


Již od úvodních minut naše mužstvo přehrávalo domácí tým. Po několika slibně se vyvíjejících akcích se skóre měnilo v 10 minutě. Dufek nádherným křižným pasem našel osamoceného Jelínka,který si se šancí poradil jako zkušený rutinér 0-1. Chvíli na to zahrával Dufek rohový kop na přední tyč a Samek s pomocí teče domácího obránce usměrnil míč do branky 0-2. Třetí branku vstřelil výborně hrající Zimek po samostatné akci, kdy střelou z 12 metrů propálil gólmana Trochtu 0-3. Vypadalo to že naši borci mají zápas pod kontrolou a dohrají poločas za stejného stavu. Ovšem v 41 minutě po centru ze standardní situace náš gólman Heréči špatně vyrazil míč a pro domácího Jílka nebyl problém míč dopravit do naší sítě1-3. Dvě minuty na to tentýž hráč ze skrumáže snížil na 2-3. V posledních vteřinách první půle domácí dokonce spálili 100% šanci na vyrovnání.
Ve druhé půli se domácí snažili o vyrovnání a vytvořili si územní převahu. Při několika závarech před Heréčim byli blízko vyrovnání,ale nijednou neuspěli. Naši pozorně bránili a vyráželi k rychlím brejkům. Ovšem Drmota ani Zimek své šance neproměnili a tak stav 2-3 vydržel až do konce dramatického utkání.

Řekli po utkání

Železný Petr asistent trenéra
Prvních 40 minut jsme hráli výborně ač jsme hráli proti silnému větru. Domácí jsme téměř k ničemu nepustili. Bohužel za stavu 3-0 jsme nepochopitelně polevili a během posledních 5 minut 2x inkasovali a málem obdrželi i gól na 3-3. Ve druhé půli jsme se soustředili na bránění a důležité utkání jsme ubojovali.

Michal Šperl záložník
Díky perfektnímu výkonu jsme si vytvořili slibný náskok 3-0. Pak jsme ale dostali dva zbytečné góly a drama bylo na světě. Jsem rád že jsme ve druhé půli náskok udrželi v vrátili tak Micmanicím porážku z podzimního utkání.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři