kvalifikace dorostu IE Znojmo - Božice 6-2

Postupový hattrick našeho klubu je dokonán!!!!!!!!

Naši dorostenci vyhráli i druhé kvalifikační utkání a postoupili do Krajské soutěže

IE Znojmo - Božice 6-2 (4-1)

Gól - Dufek, Jelínek, Samek, Čech, Drmota, Zimek,

Heréči – Kafka (45 Kováč),Čech, Soukup, Kir,- Jelínek (75 Doubek), Drmota (75 Michlovič), Samek, Dufek, - Zimek, Raindl,

Skóre zápasu otevřeli překvapivě hosté. Ve 2 minutě využil chyby brankáře Heréčiho Zifčák 0-1. V 7 minutě přinesl klid do domácích řad Dufek. Střelou z otočky srovnal na 1-1. Ve 14 minutě si na centr Dufka naběhl Jelínek a hlavou zvýšil na 2-1. Od této branky měli naši v zápase navrch. Dvě nádherné střely Zimka gólem neskončili. V 39 minutě centr z levé strany usměrnil do sítě hlavou Samek. O dvě minuty později se vydal na výlet stoper Čech a střelou y vápna zvýšil na 4-1.
Ve druhé půli naši kluci polevili,přesto Drmota v 55 minutě zvýšil z trestného kopu na 5-1. V 71 minutě hosté snížili na 5-2. Poslední slovo pak měli opět domácí a Zimek hlavou stanovil konečné skóre na 6-2.

Jiří Samek trenér
Před zápasem jsem hráče upozorňoval na to abychom neinkasovali ze začátku utkání zbytečný gól a nedostali se tak pod tlak. Takže mi ve druhé minutě zatrnulo,ale po vyrovnávacím gólu Dufka už to bylo veselejší. Od toho okamžiku jsme hráli hlavně v první půli výborně. Dali jsme góly po pěkných kombinačních akcích a hráči si to myslím užívali. Druhou půli už jsme dohrávali v postupové euforii.

Po vlažném začátku jarní části soupeře jsme se pomalu dostávali do tempa a naše forma gradovala právě v posledních dvou kvalifikačních utkáních s Božicemi. A výsledky 3-0 a 6-2 hovoří za vše.
Před soutěží jsme si stanovili cíl vyhrát svou skupinu a dostat se do kvalifikace o přeborníka okresu a tam uspět a to se povedlo.