logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

kvalifikace dorostu IE Znojmo - Božice 6-2

Postupový hattrick našeho klubu je dokonán!!!!!!!!

Naši dorostenci vyhráli i druhé kvalifikační utkání a postoupili do Krajské soutěže

IE Znojmo - Božice 6-2 (4-1)

Gól - Dufek, Jelínek, Samek, Čech, Drmota, Zimek,


Sestava

Heréči – Kafka (45 Kováč),Čech, Soukup, Kir,- Jelínek (75 Doubek), Drmota (75 Michlovič), Samek, Dufek, - Zimek, Raindl,Skóre zápasu otevřeli překvapivě hosté. Ve 2 minutě využil chyby brankáře Heréčiho Zifčák 0-1. V 7 minutě přinesl klid do domácích řad Dufek. Střelou z otočky srovnal na 1-1. Ve 14 minutě si na centr Dufka naběhl Jelínek a hlavou zvýšil na 2-1. Od této branky měli naši v zápase navrch. Dvě nádherné střely Zimka gólem neskončili. V 39 minutě centr z levé strany usměrnil do sítě hlavou Samek. O dvě minuty později se vydal na výlet stoper Čech a střelou y vápna zvýšil na 4-1.
Ve druhé půli naši kluci polevili,přesto Drmota v 55 minutě zvýšil z trestného kopu na 5-1. V 71 minutě hosté snížili na 5-2. Poslední slovo pak měli opět domácí a Zimek hlavou stanovil konečné skóre na 6-2.

Řekli po utkání
Jiří Samek trenér
Před zápasem jsem hráče upozorňoval na to abychom neinkasovali ze začátku utkání zbytečný gól a nedostali se tak pod tlak. Takže mi ve druhé minutě zatrnulo,ale po vyrovnávacím gólu Dufka už to bylo veselejší. Od toho okamžiku jsme hráli hlavně v první půli výborně. Dali jsme góly po pěkných kombinačních akcích a hráči si to myslím užívali. Druhou půli už jsme dohrávali v postupové euforii.

Po vlažném začátku jarní části soupeře jsme se pomalu dostávali do tempa a naše forma gradovala právě v posledních dvou kvalifikačních utkáních s Božicemi. A výsledky 3-0 a 6-2 hovoří za vše.
Před soutěží jsme si stanovili cíl vyhrát svou skupinu a dostat se do kvalifikace o přeborníka okresu a tam uspět a to se povedlo.


 

 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři