logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

6.kolo IE Znojmo žáci - Šatov 2-3

6. kolo

IE Znojmo –  Šatov    2-3   (1-1)

Gól -  Michlovič 2x,

V šestém kole k nám zavítal celek Šatova. Trenér Samek měl před utkáním velké starosti se sestavou zapříčiněnou zraněním a nemocemi. Prvních 20 minut utkání jsme dokonce hráli jen o 10 hráčích.

Sestava
Kroupa (8) –Pospíchal (8),  Doubek J(8), Vopravil(8) , Raška (8),  - Doubek M(8), Michlovič (9), Chlubna (8), Severín (8),- Rehberger Marek (8) ) Rehberger T. (8), ,
Střídání -  Stašková (8),

Přesto že jsme byli v početním oslabení jsme utkání začali velice dobře. V 5 minutě unikl obraně Michlovi a s přehledem poslal míč pod břevno šatovské branky 1-0. Na našich hráčích byla vidět obrovská chuť konečně uspět. Kluci hráli velice bojovně a obětavě. Přesto jsme inkasovali v 15 minutě z kopačky hostujícího Kohoutka který pohotově uklidil míč do Kroupovy branky 1-1. Následně tým doplnili Stašková a Rehberger Tomáš kteří ač měli v nohách dopolední zápasy přípravek naskočili pomoci v tomto utkání. V prvním poločasu jsme měli ještě dvě velké šance. Obě měl na kopačce Michlovič,ale ani jednou nedokázal míč dostat do branky. Hosté také zahodili na konci první půle velkou šanci a tak se do kabin odcházelo za nerozhodného stavu.
Druhá půle začala šancí hostí kterou bravurně zneškodnil brankář Kroupa. O dvě minuty později šel zcela sám na branku Michlovič,ale opět zklamal. Vše si vynahradil o pět minut později kdy poslal náš tým do vedení 2-1.
V 54 minutě je však opět vyrovnáno podruhé v utkání se trefil Kohoutek 2-2. V této fázi utkání se hrál oboustranně bojovný fotbal šance se střídali na obou stranách. Do vedení se však dostávají hosté. Na světelné tabuli svítí 60 minuta 2-3. O dvě minuty později se do šance dostává kdo jiný než nejnebezpečnější hráč našeho týmu Michlovič,ale dnes už mu na hattrick není souzeno a tak opět opouštíme hřiště z prázdnou.   

Řekli po utkání
Samek Milan trenér
Dnes musím klukům poděkovat za obrovskou bojovnost a nasazení s jakým odehráli dnešní utkání. Po zápase v kabině mi jich bylo všech moc líto protože dnes jsme si minimálně bod zasloužili,ale fotbal je o gólech a bohužel jsme jich dali méně než soupeř. Utkání mělo dobrou úroveň hlavně z toho důvodu, že se potkala výškově a ročníkově stejná  mužstva což se nepodaří každý týden.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři