logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Hodnocení žáků podzim 2009

Hodnocení žáků okresního přeboru trenérem Milanem Samkem

podzim
11 zápasů      0 výhra       1 remíza      10 prohry      7-53      1 bod         12 místoUmístění na posledním 12 místě v tabulce je určitě nelichotivá bilance: Už před sezónou jsme však avizovali že tato sezóna bude pro naše mladé žáky velmi těžká,což se bohužel potvrdilo. První utkání doma jsme inkasovali hned desetigólový příděl (Mor.Krumlov B). Ve druhém zápase v Hatích jsme udělali svůj první a zároveň poslední bod, ovšem zcela jasně co se šancí týká jsme měli vyhrát.Pak následovali jen samé porážky. Velmi citelná ztráta postihla tento tým ve třetím kole kdy se zranil záložník Lukáš Baláž. Nejhorší výkony sezóny podle předvedené hry  jsme sehráli na hřišti v Šanově (5-1) a v Přímětcích (10-1). Naopak dobré výkony jsme měli doma se Šatovem a v Hostěradicích, kde byli zápasy hodně vyrovnané, doplatili jsme však na střeleckou nemohoucnost a obě utkání prohráli o jednu branku. I přes vysokou porážku v Blížkovicích (7-0) jsem byl mile překvapen výkonem všech hráčů.  Další dobré zápasy jsme měli doma s Božicemi a druhý poločas v posledním kole s Jevišovicemi.  


Plusy podzimu
-Zapracování mladých hráčů do sestavy
- I přes porážky vzestupná tendence výkonnosti některých hráčů.
-Výkony gólmana Jakuba Kroupy

Mínusy podzimu
- Zranění záložníka Lukáše Baláže
- Dvě desetigólové porážky(Přímětice, Mor. Krumlov B)
- Malá střelecká produktivita ve vyložených šancích které si vytvoříme
- dvě neproměněné penalty ze tří které jsme měli možnost zahrávat


Překvapení podzimu
Výkony obránce Tomáš Rehbergera(1999)  hráče přípravky který nastoupil ve všech utkáních a vedl si v nich velmi dobře.K jednotlivým formacím

V brance odchytal všechna utkání Jakub Kroupa a ukázal že je velmi kvalitní gólman. Na postu dvojky jsme měli Marka Rehbergra,který dostal šanci nasát atmosféru brankáře žáků.Nevyhnul se slabším chvilkám a občas pustil laciné góly.Nejlepší výkon předvedl ve druhé půli proti Prosiměřicím.


V obraně velmi spolehlivě pracoval  Marek Pospíchal který odehrál všechna utkání. Začal na kraji obrany, následně se přesunul na střed obrany i zde ukázal že umí odehrát velmi dobré zápasy. Na postu libera  hrával kapitán týmu Jan Doubek.Bylo vidět že obrana hodně spoléhá na jeho výkony,které ovšem mají kolísavou tendenci. V obraně ještě nastupoval Michal Zálešák který měl hodně nevyrovnané zápasy. Na kraji obrany byl v poslední době Vašek Raška a vedl si zde dobře. Na druhém kraji hrával Tomáš Rehberger o kterém jsem se již zmínil v překvapení podzimu.

Záloha,
V jejím středu nastupoval Petr Michlovič který nastoupil ve všech zápasech a stal se 4 góly nejlepším střelcem našeho týmu.  Řadu šancí ovšem dokázal  nepochopitelně zahodit. I přesto celý tým spoléhal v ofenzívě na něj,ale sám na to nestačil.V závěru podzimu se snažil o něco více kombinovat s ostatními spoluhráči. Ve středu zálohy se po zranění Lukáše Baláže vystřídali postupně Aleš Babínek, Tomáš Pfaifer,ale ani jeden z nich výkonnostně nepřesvědčil. Další hráč Dan Grexa si musí nejprve srovnat v hlavě co chce fotbalu dát a také v jakém klubu.Fotbalové kvality v sobě určitě má. Na krajích zálohy hrávali Filip Chlubna, Radek Severín oba si zde vedli velmi dobře a udělali ve své výkonnosti pokroky. Na jejich posty hokejově střídali Lukáš Rožnovský který je prvním rokem v žácích a musím ho pochválit za nasazení a bojovnost. Dále Milan Doubek a Kuba Vopravil kteří na sobě musí stále hodně pracovat.


Útok
Zde nastupovala převážně přípravková dvojice Jarda Blažíček (1999) a Andrea Stašková(2000). Oba pokud  budou fotbalu dávat to co mu dávají mohou být příslibem do budoucna. O něco málo lepší výkony z této dvojice co se týká hry s míčem měla Andrea. V útoku ještě nastupoval náš druhý gólman Marek Rehberger a ve dvou případech i Tomáš Pěnkava (další hráč přípravky) oba určitě svými výkony nezklamali.

Od posledního zápasu si hráči užívají volna a hned po Novém roce zahájíme tréninky v tělocvičně.
V jarní části se pokusíme odpoutat  z posledního místa v tabulce. Více se zaměříme na mladší hráče kteří fotbalu chtějí dávat více než někteří jejich starší spoluhráči a věřím že se výkonnostně posuneme výš.  


Trenér   Milan Samek

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři