logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

16 kolo IE Znojmo žáci - Šanov 2-8

 IE Znojmo žáci - Šanov 2-8 (1-2)

Gól - Švéda, Michlovič,

foto z utkání


Sestava
Kroupa (7) - Doubek J. (4) - Pfaifer (6), Doleček (6), Pospíchal (5), - Raška (6), Michlovič (6), Baláž (6), Švéda (6),- Novák (5), Chlubna (5),
Střídání Vystavěl (5), Moravec (5) Rehberger T. (5)


V dalším kole jsme na svém hřišti mužstvo Šanova. V 15 minutě jsme se dostali do dobré šance,ale Moravec a následně Vystavěl nedokázal dopravit míč do sítě. Naopak o dvě minuty později zahrozili hosté kteří využili chybu ve středu obrany 0-1. V 24 minutě vnikl důrazně do vápna Michlovič, kterého ve skluzu poslal k zemi hostující obránce. Sudí Nikolai nařídil pokutový kop, který s přehledem proměnil Švéda a srovnal na 1-1. Ve 29 minutě se opět měnilo skóre ve prospěch hostů 1-2.
Úvod druhé půle pro nás začal velmi dobře Michlovič nebojácně a přímočaře (tak jak ho trenér neustále nabádá) vletěl do vápna mezi obránce a pohotovou střelou vyrovnal na 2-2. Hosté však prokázali proč jsou na jaře tak dobrý tým a o několik minut později opět vsítili vedoucí branku 2-3. Do 59 minuty jsme ještě živili naději na dobrý výsledek, ovšem závěr utkání proběhl v režii hostu, kteří hlavně díky rychlonohému útočníkovi Vintrovi (5 gólů) nakonec vyhráli v poměru 2-8.

Řekli po utkání
Samek Milan trenér
 I přes hrozivě vypadající výsledek musím kluky pochválit za předvedený výkon. Všichni hráči bojovali snažili se o kombinaci a ve druhé půli jsme dokonce vyrovnali, hostům ze Šanova jsme byli více než vyrovnaným soupeřem. Ovšem chyby ve středu obrany nás stály lepší výsledek. Navíc čtyři branky jsme inkasovali až v poslední desetiminutovce. 

 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři