Gól - Švéda, Michlovič,

foto z utkání

Kroupa (7) - Doubek J. (4) - Pfaifer (6), Doleček (6), Pospíchal (5), - Raška (6), Michlovič (6), Baláž (6), Švéda (6),- Novák (5), Chlubna (5),
Střídání Vystavěl (5), Moravec (5) Rehberger T. (5)

V dalším kole jsme na svém hřišti mužstvo Šanova. V 15 minutě jsme se dostali do dobré šance,ale Moravec a následně Vystavěl nedokázal dopravit míč do sítě. Naopak o dvě minuty později zahrozili hosté kteří využili chybu ve středu obrany 0-1. V 24 minutě vnikl důrazně do vápna Michlovič, kterého ve skluzu poslal k zemi hostující obránce. Sudí Nikolai nařídil pokutový kop, který s přehledem proměnil Švéda a srovnal na 1-1. Ve 29 minutě se opět měnilo skóre ve prospěch hostů 1-2.
Úvod druhé půle pro nás začal velmi dobře Michlovič nebojácně a přímočaře (tak jak ho trenér neustále nabádá) vletěl do vápna mezi obránce a pohotovou střelou vyrovnal na 2-2. Hosté však prokázali proč jsou na jaře tak dobrý tým a o několik minut později opět vsítili vedoucí branku 2-3. Do 59 minuty jsme ještě živili naději na dobrý výsledek, ovšem závěr utkání proběhl v režii hostu, kteří hlavně díky rychlonohému útočníkovi Vintrovi (5 gólů) nakonec vyhráli v poměru 2-8.

Samek Milan trenér
 I přes hrozivě vypadající výsledek musím kluky pochválit za předvedený výkon. Všichni hráči bojovali snažili se o kombinaci a ve druhé půli jsme dokonce vyrovnali, hostům ze Šanova jsme byli více než vyrovnaným soupeřem. Ovšem chyby ve středu obrany nás stály lepší výsledek. Navíc čtyři branky jsme inkasovali až v poslední desetiminutovce.