Božice - IE Znojmo žáci 1-2 (1-1)

Gól - Chlubna, Pfeifer,

Kroupa (8) –Pfaifer(7), - Pospíchal (7), Zálešák, (7), Juřička (8) - Doleček (7), Baláž (6), Švéda (7), Moravec (8), - Michlovič (7), Vystavěl (7),
Střídání Doubek J. (7), Chlubna (7),

V 18 kole jsme hráli na hřišti Božic. Od úvodu utkání jsme domácí překvapili aktivní hrou. Do první vážnější šance se dostal Vystavěl,ale v koncovce zklamal. Vedení jsme se ujali až v 19 minutě po akci Michloviče který vnikl do vápna pohotově vystřelil míč se odrazil opět na jeho kopačky a následně našel před prázdnou brankou Chlubnu pro kterého nebyl problém míč uklidit do branky 0-1. Domácí mohli do poločasu vyrovnat,ale naštěstí jim v tom zabránilo 2x trefené břevno v jedné akci a následnou dorážku Kroupa skvěle kryl.
Ve druhé půli se domácím přece jen podařilo vyrovnat po zaváhaní ve vlastním vápně 1-1. Vítězství nám nakonec vystřelil pohotovou střelou Pfeifer 1-2. Pojistit vítězství mohl Vystavěl,ale jednou nepochopitelně nechal vyniknou domácího gólmana kdy se ocitl sám na malém vápně a po druhé trefil břevno. V závěru jsme příkladně bojovali o vítězství a to se k nám nakonec přiklonilo a vezeme tak krásné tři body.

Samek Milan trenér
Dnes jsme odehráli povedené utkání a jsem rád že máme tři body. Kluci dnes makaly a šli vítězství naproti. Škoda že jsme neproměnili další šance a to hlavně nejmenší hráč na hřišti Vystavěl.Velmi dobrý výkon dnes podal Moravec.