logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

20 kolo Božice - IE Znojmo žáci 1-2

Božice - IE Znojmo žáci 1-2 (1-1)

Gól - Chlubna, Pfeifer,


Sestava
Kroupa (8) –Pfaifer(7), - Pospíchal (7), Zálešák, (7), Juřička (8) - Doleček (7), Baláž (6), Švéda (7), Moravec (8), - Michlovič (7), Vystavěl (7),
Střídání Doubek J. (7), Chlubna (7),


V 18 kole jsme hráli na hřišti Božic. Od úvodu utkání jsme domácí překvapili aktivní hrou. Do první vážnější šance se dostal Vystavěl,ale v koncovce zklamal. Vedení jsme se ujali až v 19 minutě po akci Michloviče který vnikl do vápna pohotově vystřelil míč se odrazil opět na jeho kopačky a následně našel před prázdnou brankou Chlubnu pro kterého nebyl problém míč uklidit do branky 0-1. Domácí mohli do poločasu vyrovnat,ale naštěstí jim v tom zabránilo 2x trefené břevno v jedné akci a následnou dorážku Kroupa skvěle kryl.
Ve druhé půli se domácím přece jen podařilo vyrovnat po zaváhaní ve vlastním vápně 1-1. Vítězství nám nakonec vystřelil pohotovou střelou Pfeifer 1-2. Pojistit vítězství mohl Vystavěl,ale jednou nepochopitelně nechal vyniknou domácího gólmana kdy se ocitl sám na malém vápně a po druhé trefil břevno. V závěru jsme příkladně bojovali o vítězství a to se k nám nakonec přiklonilo a vezeme tak krásné tři body.

Řekli po utkání
Samek Milan trenér
Dnes jsme odehráli povedené utkání a jsem rád že máme tři body. Kluci dnes makaly a šli vítězství naproti. Škoda že jsme neproměnili další šance a to hlavně nejmenší hráč na hřišti Vystavěl.Velmi dobrý výkon dnes podal Moravec. 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři