22 kolo Jevišovice - IE Znojmo žáci 1-0

Jevišovice – IE Znojmo 1-0 (0-0)

Sestava
Kroupa (7) – Doubek J. (7), - Pospíchal (7), Zálešák (6), Juřička (7) - Doleček (7), Baláž (7), Švéda (6), Moravec (8), - Michlovič (7), Vystavěl (6),
Střídání- Rehberger (7), Stašková (7), Blažíček (7),

Ve 22 kole jsme zajížděli na hřiště Jevišovic. Hned od začátku zápasu jsme měli herní převahu. Dobře jsme kombinovali ve středu hřiště a předvedli jsme několik pěkných fotbalovým akcí. Bohužel jsme neměli přesnou mušku. Dobré šance měl Vystavěl,Doleček,Švéda.
Ve druhé půli jsme se ovšem od začátku nemohli dostat do správného tempa. Soupeř se dostával více před naší branku a ze dvou trestných kopů nastřelil jednou tyč a jednou břevno. V 55 minutě fauloval ve vápně unikajícího útočníka Doubek a z následné penalty se domácí ujali vedení. Do konce zápasu jsme neměli žádnou vyloženou šanci na vstřelení gólu a proto jsme odešli z tohoto zápasu poraženi.

Řekli po utkání
Samek Milan trenér
V dnešním zápase se nám herně povedla první půlka, kdy jsme hráli opravdu dobře a chyběla tomu jen lepší koncovka. Druhá půle už neměla z naší strany takovou herní kvalitu jako půle první,navíc jsme udělali jednu chybu v obraně, kterou soupeř potrestal.