logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Rozhovor s trenérem přípravky Petrem Klaškou

Petr Klaska trener BUž tento víkend odstartují své soutěže také družstva přípravek. Náš klub v okresní soutěži představí dva své týmy. Rozhodli jsme se proto položit několik otázek  hlavnímu trenérovi přípravek p. Petru Klaškovi

 


1.Jak by si zhodnotil letní přípravu?
Příprava neproběhla optimálně, mělo se začít minimálně o týden dříve,ale hlavní důvod vidím v tom,že jsou prázdniny.Další problém je,že jsme neodehráli žádný přípravný zápas z důvodu špatného počasí.

2.Co tě v přípravě potěšilo a nebo zklamalo?
Potěšil mě vysoký počet dětí na tréninku ( kolem 30 dětí), které na sobě chtějí fotbalově pracovat.Zklamáním je,že jsem protelefonoval hodně času a přesto jsme neodehráli domluvené turnaje v Brně a zápas s Práčemi.

3. Kolem 30 dětí na tréninku je opravdu hodně. Jak se to dá zvládnout?
Od tohoto ročníku jsme nastavili s vedoucím sportovního úseku Milanem Samkem novou koncepci. Tréninky a zápasy vedeme společně s Milanem Železným. Ovšem při tak velkém počtu hráčů na tréninku nám vypomáhá Tomáš Pěnkava ( trenér A mužstva mužů) a Tonda Stašek, který má navíc na starosti zajištění servisu kolem zápasů a tréninků. Vedoucím mužstva je Spurný Petr. Doufám že se nám to podaří vše společně s rodiči zvládnout tak aby to fungovalo.

4.Máš jasno o sestavě?
Zatím moc ne,ale základ tvoří hráči A týmu z minulého roku.Počítám ze zapojením některých hráčů z B družstva a nově příchozích.Špatné je,že není brankář.

5.S jakým cílem jdou naše 2 družstva do soutěže?
U A družstva bychom chtěli hrát v popředí tedy o 1 -3 místo. U B družstva bychom byli rádi kdyby skončili 3 od konce, důležité  je ovšem naučit nové hráče prvním fotbalovým krůčkům a zapálit je pro fotbal jako takový.

6.Co bys chtěl vzkázat hráčům,rodičům i fanouškům?
Hráčům-, aby je fotbal bavil a měli radost ze hry, i když se prohraje. Rodičům- poděkovat, že dětí vedou ke sportování a podpoře ke kopané.Fanouškům-zklidnění emocí hlavně u některých jednotlivců a v důvěru v práci trenérů ,kteří mužstva vedou.Divákům-pěkný sportovní zážitek.

Děkuji za odpovědi a přeji hodně sportovních úspěchů

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři