logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

2.kolo přípravek

Ve druhém kole okresní soutěže přípravek jsme zavítali na hřiště Práčí kde nás čekal kromě domácího týmu ještě celek SC Znojmo B

TJ Práče-IE Znojmo"B" 5:1 /1:1/

Gól -Komínková
Do utkání náš "B" tým vstoupil odvážně a krásnou střelou N.Komínkové jsme se ujali vedení 1:0.Domácí před koncem poločasu srovnali skóre. V druhé půlce jsme chtěli utkání udržet a pokusit se o překvapení,ale to se nepodařilo a inkasovali jsme další góly. 


SC Znojmo"B"-IE Znojmo"A" 0:4 /0:2/
Gól - Stašková,Rehberger2x,Pigal
Podcenění soupeře, který hrál velice defenzívně jsme dlouho nemohli překonat vynikajícího brankáře,až se to podařilo dorážkou Staškové a střelou T.Rehbergera.Po přestávce jsme vitězství pojistili ještě druhou brankou T.Rehbergera a skóre uzavřel Pigal.Opět jsme nevyužili pokutového kopu,v této sezoně už třetí hrač,který se netrefil do branky.


SC Znojmo"B"-IE Znojmo"B" 0:3 /0:1/
Gól -Preiss,Šouc,Fabián
Velkou bojovností všech hráčů jsme šli za vítězstvím a naše branky postupně nastříleli Preiss,Šouc a Fabián.Začátek soutěže je pro naše omlazené "B" družstvo velmi překvapivé.

TJ Práče-IE Znojmo"A" 1:1 /1:1/
Gól -Pěnkava
Začátek zápasu byl velmi dobrý, ale nevyužili jsme šance a po hrubce v obraně si střílíme vlastní gól,který nás vyburcoval k většímu úsilí. Toto bylo korunováno střelou Pěnkavi na srovnání skóre.Ve druhém poločase jsme chtěli utkání strhnout do vítězného konce,ale nedůrazem jak v obraně a útoku se to nepodařilo. V utkání lze pochválit našeho brankaře P. Cihláře, který se blýskl pěknými zákroky.


Slovo trenéra P. Klašky:
K "A " týmu:u obou dvou zápasů nedůraz,čekaní na soupeře,malá bojovnost a chuť se poprat o vítězství.Musíme zapracovat na koncovce a finální souhře všech řad.

K "B" týmu: opět je vidět,že bojovnost přináší ovoce.Kluci na své možnosti odvádí celkem dobrou práci a získané zkušenosti,hlavně vítězství je pro ně vzpruhou do dalších bojů.

Sestavy:
"A"- Cihlář -Auer Denis -Stašková - Blažíček  -Pigal  -Pěnkava  -Klaška  -Špaček  -Rehberger T. - Neumann

"B" -Soukup  -Vopavil -Fabián  -Spurný -Servit E. -Komínková -Válek J.  -Válek D. -Šouc  -Servit Š.  -Auer David  -Preiss  -Železný


Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři