1. kolo poháru JmKFS Velké Pavlovice - IE Znojmo 4-3

Velké Pavlovice - IE Znojmo 4-3 (1-1)

Napsali o nás

Gól - Kapitán, Mařík, Vašíček.

Vítámvás - Kalina (66' Černý), Veselý, Kubošný, Tkadlec - Rolník, Šťáva, Adámek, Ostrý - Mařík, Kapitán (68' Vašíček)

Prvních 10 minut jsme se dostali pod úvodní tlak domácích, ale kromě několika rohů jsme je do žádné šance nepustili. Poté se hra vyrovnala a ve 14.min. po krásné nahrávce Šťávy šel sám na branku Kalina, ale bohužel přestřelil. Domácí odpověděli obrovskou šancí o dvě minuty později, ale naštěstí pro nás byli také neúspěšní. V 32.min. nechal Veselý dostatečný prostor domácímu útočníkovi a ten střelou ze 17m nedal Vítámvásovi šanci - 1:0.
Hned z protiútoku prostrčil míč Rolník na Maříka, ten se obtočil kolem obránce a vystřelil, gólman vyrazil k volnému Kapitánovi, který hlavou vyrovnává - 1:1.
V poslední minutě první půle měl obrovskou šanci Mařík, ale nedal.
Do druhé půle nastoupili domácí opět aktivněji a hned v 50.min. si zaběhl útočník za naši obranu, udělal i kličku gólmanovi a prohráváme 2:1.
V 54.min. si vytváří domácí další tutovku, kterou neproměňují. Vzápětí našel Kapitán rozběhnutého Rolníka, ten přihrál pod sebe Maříkovi, který doklepával do prázdné brány - 2:2.
Vyrovnaný stav nevydržel dlouho a v 62.min. po souboji Kaliny s domácím útočníkem píská hlavní rozhodčí pokutový kop, který domácí kapitán proměňuje střelou doprostřed brány.
Běží 72.min. a my předvádíme krásnou akci, když Vašíček se na půlce zbavuje obránce, nachází po lajně rozběhnutého Ostrého, který si kličkou udělal prostor a střílenou přihrávkou nachází opět Vašíčka, který vyrovnává - 3:3.
Opět jsme se ale nepoučili a po další naprosto zbytečné chybě obrany, je zahráván proti našemu mužstvu přímý kop, který zakončuje domácí hráč krásnou střelou do šibenice naší brány - 4:3. V závěru jsme si sice vytvořili tlak, ale bez šance na vyrovnání.