logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

4.kolo Ivančice - IE Znojmo A 6-0

Ivančice - IE Znojmo A  6-0 (5-0)

Napsali na JmFotbal

Napsali na stránkách Ivančického klubu

Regionální televize RTA

V sobotu 28.8. jsme zajížděli ke 3. zápasu KP na hřiště Ivančic.
Čekal nás soupeř, se kterým jsme naposledy hráli v sezóně 2007/2008, kdy jsme oba dva zápasy prohráli...doma 1:3 a venku 2:1.

Nastoupili jsme v sestavě:
Vítámvás - Kalina(46.Procházka), Veselý, Kubošný, Tkadlec - Rolník, Šťáva, Adámek, Ostrý - Vašíček(5.Polášek), Mařík(62' Švejdík)

 Na tento zápas bychom nejraději úplně zapomněli.
Ve 3.min. fauluje Kalina ve vápně a domácí střelec Čožík s přehledem proměňuje penaltu - 1:0.
Hned o minutu později propadne naše obrana, samostatný průnik domácího hráče řeší faulem Vítámvás a je to červená karta a druhý pokutový kop, který opět Čožík proměňuje - 2:0.
Byl to pro nás šok, ale i přesto se mužstvo vrhlo do útoku s cílem pokusit se ještě něco se zápasem udělat. Tento vabank bohužel nevyšel. Domácí tým nás trestal rychlými kontry, které zakončoval v 15., 28. a 35. min. Čožík.
Poločas tedy končí hrozivých 5:0 pro domácí.
Druhá půle už byla z naší strany zaměřená na to, abychom už žádný gól nedostali, domácí se do útoku už také nehrnuli, takže většina druhého poločasu se odehrávala ve středu hřiště. V 88.min. vstřelil svůj šestý gól v zápase Čožík, když proměnil třetí pokutový kop odpískaný proti nám a stanovil tak konečný výsledek zápasu - 6:0.

Řekli po utkání:
Pěnkava Tomáš, trenér IE Znojmo - Tak, jak se mi první dvě utkání hodnotila dobře, tak dnes musím bohužel konstatovat, že jsme utkání nezvládli. V 5.min. jsme prohrávali 2:0 a přišli jsme o vyloučeného brankáře a to poznamenalo další průběh utkání. Zkusili jsme se vrátit do zápasu i v 10 lidech, ale to se nám nepovedlo a inkasovali jsme do poločasu další 3 branky. Druhou půli jsme už inkasovat nechtěli, zaměřili jsme se na to, ale bohužel ještě v závěru jsme dostali šestý gól.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři