Rozhovor s trenérem A mužstva

Penkava_300x375Po podzimní části Krajského přeboru jsme položili pár otázek trenérovi A týmu Tomáši Pěnkavovi

V polovině sezony drží Oblekovice šestou příčku KP. Jsi spokojený?
S umístěním jsem spokojen,i když ke konci podzimu jsme pár bodů zbytečně ztratili
.

Spatřuješ velký rozdíl mezi I.A třídou a krajským přeborem?

Rozdíl určitě je,ale na druhou stranu se tři mužstva z naší 1.A třídy neztratili

Který tým  se Ti na podzim nejvíc líbil?

Těžko se to dá určit podle jednoho utkání.Herně určitě Bohunice a Boskovice

Mrzí Tě  nějaká bodová ztráta?

Mrzí mě hlavně domácí prohra s Novosedly

Naopak který zápas Tě nejvíc potěšil?

Těch bylo víc,Rousínov,Boskovice a určitě 8 krásných golů Židenicím.

Tlačí někde Inzert Expres bota?

Můj názor je ten,že se dá vždy něco zlepšit.U nás snad nejvíc soustředění se na hru po celý zápas.

Který hráč Tě za poslední dobu  nejvíc potěšil a naopak od koho jsi čekal víc?

Tento podzim si každý z hráčů určitě vybral slabší chvilku.Chválit nikoho nebudu, neboť když to někdy udělám, tak to pak stojí za ...!

Během podzimu viděli naši fanoušci v sestavě nové tváře (Procházka, Adámek, Mařík,Švejdík), splnili tvoje očekávání?

Určitě mě nezklamali.Všichni čtyři jsou kvalitní hráči.Doufám,že to předvedou i na jaře a půjdou se svými výkony ještě nahoru.

Souhlasíš s tím, že bez  Ladislava Berky  by Oblekovicích nebyl fotbal na takové úrovni jaká zde je?

(smích) .. Podpásovka….. Ne, sranda. Každý tady ví, že bez Ladi by se tady takový fotbal nikdy nehrál. A nejde jen o chlapi.

Jaký jsi trenér bouřlivák nebo spíš kliďas?

Hodnotit sám sebe je těžké.Myslím si,že jsem spíš klidnější,ale na druhou stranu se dokážu pěkně vytočit.Tak sám nevím.

Co Tě dokáže na fotbale opravdu naštvat?

Opravdu naštvat mě dokážou rozhodčí,když chtějí být na hřišti vidět víc než hráči.Na tréninku pak,když někteří borci nechápou co po nich chci.

Jaký je Tvůj životní trenérský sen?

Snít je jedna věc,realita druhá.Budu rád,když si hráči,které jsem trénoval řeknou "jo Pěna to byl dobrej trenér,fotbal za něj nás bavil" a ne naopak.

Kdy zahájí tým zimní přípravu? A budeš mít nějaké speciální přání na vedení klubu?

V úterý 11.ledna
. Chtěl bych vyjet s mužstvem za teplem na Kypr, ale to asi nevyjde(smích) Tak snad jen, když hodně nasněží prohrnout Novou ulici a Tremperk, aby to klukům moc neklouzalo.

Děkuji za rozhovor a přeji hodně úspěchů
.