logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

19.kolo IE Znojmo A - Ivančice 1:1 (1:1)

ie-Ivancice-02042011Branky: 30. Vašíček - 38. Němec
Diváků: 130

Video z utkání

Fotografie z utkání 1

Fotografie z utkání 2

Napsali na stránkách Ivančic

IE Znojmo: Vítámvás - Kalina, Veselý, Tkadlec, Rolník, Šťáva, Černý (64. Adámek), Ostrý, Vašíček (70. Kapitán), Mařík (84. Zach)

Ivančice: Boreš - Štěpanovský, Gaňa, Ryška, Holý, Černý (75. Knotek), Duša, Jakubec, Vlasák (51. Michalica), Štork (87. Slezáček), Němec

Začátek zápasu byl opatrný, obě mužstva byla velmi pozorná v defenzívě. Až v 11.min. se prosadil Mařík přes obránce, ale jeho přihrávka byla velmi nepřesná. hned poté zahrozili hosté, když se Štork zbavil Šťávy a krásnou střelou rozezvučel tyč naší brány. V 21.min. důrazným napadáním vybojoval míč Mařík, posunul ho Procházkovy, který z nadějné pozice jen těsně minul hostující bránu. V 23.min. zahrozili hosté, když po jejich rohovém kopu poskakoval míč po našem malém vápně, až jsme ho odkopli do bezpečí.
V 29.min. Kalinův přímý kop podběhl Boreš, bohužel úplně osamocený Procházka na malém vápně netrefil prázdnou bránu!!!
O minutu později jsme se už konečně dočkali, na krásnou ulici od Šťávy si naběhl Vašíček a poslal nás do vedení - 1:0.
V 38.min. krásnou střelu hostujícího hráče vytáhl Vítámvás na rohový kop, který jsme odvrátili, bohužel naši obránci nestihli vyběhnout a hostující obránce našel dlouhým nákopem za naší defenzívu zaběhnutého Němce, který s pomocí tyče vyrovnal.
Hned na začátku druhé půle jsme mohli jít do vedení, když Boreš špatným odkopem trefil Procházku, ten si míč zpracoval a běžel sám na hostujícího gólmana, jeho střelu vyrazil Boreš nohou k úplně volnému Maříkovi na kterého zívala prázdná branka, bohužel náš útočník nedokázal trefit opuštěnou bránu a vysoko přestřelil!!!
V 61.min. se ke střele z voleje dostal Černý, ale trefil jen boční síť.
V 64.min. po našem rohu hlavičkuje z malého vápna Procházka, ale v tomto zápase se mu vůbec nedařilo a opět netrefuje bránu.
V 70.min. se dostal do velké šance Mařík, když se ocitl sám před Borešem, ale zalekl se zakončení a snažil se někomu přihrát a o míč jsme přišli.
Poslední šanci jsme si vytvořili v 88.min., když Zach našel přihrávkou Ostrého, který vnikl do vápna, ale jeho přihrávka byla velmi nepřesná a o slibnou šanci jsme přišli a utkání tak skončilo remízou 1:1.

Řekli po utkání:
T. Pěnkava - Po většinu utkání jsme byli lepším týmem, bohužel jsme dnes neproměnili množství brankových příležitostí. Z tohoto pohledu si myslím, že remíza je pro nás ztrátou.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři