Branky: 23' Lipčík, 38'+42' Loprais, 50' vlastní - 77' Ostrý, 86' Šťáva

Sestavy:

FC Vracov: Myšák - Procházka, Vybíral, Lejsal, Macek - Žurovec(60' Jílek), Bíla, Janoušek, Eliáš - Loprais(60' Voříšek), Lipčík(60' Kudlík)

FK IE Znojmo: Vítámvás - Kalina, Veselý(75' Soukup), Kubošný, Tkadlec - Rolník, Šťáva, Procházka, Ostrý - Vašíček(88' Polášek), Mařík

Začátek zápasu nám vyšel, hned v 2.min. vybojoval Vašíček míč, posunul ho na Procházku, který sklepl Maříkovi, ale byl bohužel blízko brankáře, který mu včasným vyběhnutím zmenšil střelecký úhel a Maříkovu střelu vychytal. V 5.min. zahráváme rohový kop a Kubošného střelu hlavou vyhlavičkovává z prázdné brány obránce. V 8.min. našel krásnou ulicí Vašíček rozběhnutého Procházka, který si zaběhl za domácí obranu, ale místo aby šel sám na domácího brankáře, tak si míč daleko ukopl a bylo po šanci.
V 10.min. po rychlém kontru domácích se objevil v obrovské šanci domácí Loprais, ale jeho střelu Vítámvás vykopl nohou na rohový kop.
V 15.min. se Ostrý odpoutal od svého strážce, bohužel jeho střela z 20m rozezvuněla jen tyč Myšákovi brány.
V 23.min. nám domácí ukázali, jak se šance proměňují, "expres" Loprais se prohnal kolem Veselého, jeho střelu ještě výborně vyrazil Vítámvás, bohužel k  volnému Lipčíkovi a ten už neměl problém dorazit míč do prázdné brány - 1:0.
Obdržená branka nás nepoložila, dále jsme měli více ze hry, ale bohužel v 38.min. přišla zbytečná ztráta Šťávy ve středu hřiště a domácí opět ukázali, že jejich přechod do rychlého protiútoku je vynikajicí a Loprais si kličkou vychutnal i Vítámváse a do prázdné brány zvyšuje na 2:0.
A aby toho nebylo málo, tak v 42.min. přišla nepochopitelná chyba Kubošného a opět se řítil Loprais sám na našeho gólmana, kterého tentokráte pokořil přehozením a bylo to 3:0.
Druhou půli jsme se chtěli pokusit aspoň zdramatizovat vývoj utkání, ale bohužel hned v 50.min. se opět "náš kat" Loprais prohnal kolem Veselého a přihrál před bránu, kde se k míči první dostal Tkadlec, ale bohužel ho odvracel do bezpečí tak nešťastně, že trefil Vítámváse od kterého se míč dostal do naší brány-4:0.
V 58.min. Procházka ze 17m tvrdě vystřelil, ale Myšák v domácí bráně se vyznamenal a konečky prstů vytáhl míč na rohový kop.
V 64.min. se dostáváme do rychlého protiútoku, Procházka se ocitá ve vyložené šanci před gólmanem, bohužel střílí jen do něho.
V 68.min. zahráváme rohový kop, po kterém se domácí dostávají do rychlého útoku, ale tváří v tvář domácímu útočníkovi je tentokráte úspěšný Vítámvás.
V 77.min. utekl po lajně Procházka a jeho centr zakončil snižující brankou Ostrý - 4:1.
V 86.min. se do obrovské šance dostal Vašíček, neproměnil, ale ještě zabojoval a míč, který vyrazil domácí gólman, posunul ke Šťávovi a ten už se nemýlil-4:2.
Hned vzápětí se ocitl na penaltě úplně sám Ostrý, ale vysoko přestřelil a výsledek zápasu tak zůstal na konečných 4:2.

T. Pěnkava - Po 20.minutách velmi kvalitního výkonu jsme inkasovali branku a naše hra se složila jak domeček z karet. Kupili jsme chybu za chybou a do poločasu inkasovali další dvě branky. Druhou půli už byla hra vyrovnanější, bohužel jsme hned na začátku inkasovali a utkání bylo téměř rozhodnuté. V závěru jsme výsledek už jen kosmeticky upravili.