Gól - Pojer Miloš 2x, Bálka,

V neděli 3.10. jsme zajížděli do Miroslavi k utkání s místním "B"- týmem.

Nastoupili jsme v sestavě:

Vítámvás - Logr, Pavelka, Kalina, Doválel - Bálka, Šťáva, Samek M., Samek J.(70' Hagenhofer) - Pojer Miloš(81' Pojer Michal), Meister(87' Zika).

V prvním poločase jsme si vytvořili několik slibných šancí, hlavně střely Šťávy a Bálky volaly po gólu. Do zaslouženého vedení jsme se dostali v 42.min., kdy využil nedorozumění mezi domácím brankářem a obráncem důrazný Pojer Miloš. Ve druhé půli jsme ještě zvýšili aktivitu a po 20.minutách druhé půle nás poslal do dvoubrankového vedení opět Pojer Miloš. Domácí mužstvo jsme v druhé půli přehrávali a po dalších neproměněných příležitostech zvýšil chvíli před koncem zápasu na konečných 3:0 Bálka. Domácí ohrozili výrazně našeho brankáře za stavu 2:0, když v obrovské příležitosti trefili břevno a připravili se tak o možnost ještě nám zkomplikovat cestu za vítězstvím.

J.Ludvík, trenér IE Znojmo - Dnes to bylo zasloužené vítězství. Kluci konečně předvedli to na co mají a hlavně nepolevili a celý zápas odehráli v plném nasazení. Pokud bychom s tímto přístupem odehráli i předcházející zápasy, měli bychom na svém kontě daleko více bodů. Pevně věřím, že je to pro ně ponaučení před dalšími zápasy.