Gól - Samek M., Mossmer,

Č.K. Samek M.(90)

Sestava IE Znojmo B:

Vítámvás(46' Holzbauer) - Kalina, Poláček, Bulín, Logr - Hauerland(75' Štancl), Mossmer, Samek M., Pojer Michal - Mařík, Meister(89' Suchánek).

Utkání jsme začali dobře, dostávali jsme domácí obranu pod tlak a po zásluze jsme se ujali vedení ve 20.min. gólem Samka M. po individuální akci Maříka.
Vstřelená branka nás ukolébala a dovolili jsme domácím vyrovnat hru a pustili jsme je do jedné velké šance, když šli dva útočníci na osamoceného obránce, naštěstí místo přihrávky přišla od domácího hráče velmi nepřesná střela mimo naši bránu. V závěru první půle došlo ke střetu našeho brankáře s domácím útočníkem, po kterém museli oba hráči v poločase vystřídat. Do naší brány nastoupil Kalina a vedl si více než zdatně až na pěknou střelu z dálky od domácího Polického, kterou v 55.min. srovnal stav zápasu na 1:1.
My jsme bohužel nepochopitelně přestali v druhé půli hrát pod dojmem, že budeme zbytek zápasu bez brankáře a zbytečně jsme se stáhli do obrany a soustředili se jenom na brejky. Na druhou stranu jsme to zvládli na jedničku a  přecházeli jsme do mnoha rychlých protiútoků, ale díky naší nepřesné finální přihrávce a špatné koncovky jsme proměnili jen jeden a to Mossmerem v 69.min. a bylo to  - 1:2. I když naše obrana byla pod tlakem, tak jsme domácí hráče nepustili do žádné šance a všechny jejich útoky jsme s přehledem ubránili.
Mrzí mě jen zbytečné vyloučení Samka v 90.min., což už je pro naše mužstvo 3 ČK v posledních dvou zápasech.