ie-c-konice-18092010Góly - Kubále 4x.

Sestava:

Klaška - Klouda, Burša, Náprava, Zika - Sovják (51´Čech), Dočekal (89´Pavlů), Ostrý M., Poláček O.- Kubále, Hagehofer (69´ Berka)

Asistent rozhodčího 1: Papai Filip

Na domácím, perfektně připraveném hřišti, nás tentokrát čekalo derby s Konicemi. Trenérskou funkci jsem tentokrát převzal já a Máslo si šel konečně zahrát.

Jak šly minuty zápasu:

1´Máslo nebezpečně vystřelil na branku

2´chyba ve středu obrany a hosté se ujímají vedení 0:1 aniž si Klaškyn sáhl na balón

8´pěkná kombinace Ostrý - Dočekal, střela nad

12´ další střela Ostrého z dálky, mimo

Naše hra má spoustu nepřesností. Kombinace se nedaří.

19´hosté vystřelili, Klaškyn neměl problém

29´krásná kombinační akce přes střed hřiště a Dan Kubále poprvé skóruje - 1:1

35´Drda (pravděpodobně) prudce centruje z levé strany a Dan Kubále uklidil po zemi míč ke vzálenější tyči - ujímáme se vedení 2:1

44´po rohovém kopu se ve skrumáži nakonec nejlépe zorientoval opět Dan Kubále a levou nohou zakončuje na 3:1

2. poločas

51´výborný zásah Kempy,

55´další výborný brankářský moment - Kempa hezky do náruče bez sebemenšího zaváhání kryje střelu hostí, která mířila k tyči

61´ Sovják po zranění odchází ze hřiště a nahrazuje jej Čech

66´hosté nebezpečně zahrozili z přímého kopu, Klouda vytlačuje tělem na roh

69´na hřiště přichází prezident klubu - střídá Hagenhofera

73´krátká slovní přestřelka v našich řadách, samozřejmě vedená Mirkem Ostrým, po níž podává dalších (asi 15 vteřin) Mirek heroický výkon

74´hosté snižují po chybě v naší obraně na 3:2

76´Dan Kubále po krásné kombinační ťukačce zvyšuje na 4:2. Dnes již po čtvrté.

81´Jarda Zika ve vápně zahrál rukou a následuje pokutový kop. Ten hosté bezpečně proměňují - 4:3 (to by nebylo normální, kdybychom to trošku nezdramatizovali)

82´Drda (Ondra Poláček) dostává žlutou kartu. Hosté jsou v tlaku

89´ taktické střídání Dočekal - Pavlů (i když Dalda už měl křeče déle...)

Derby se nám nakonec vydařilo. Nutno dodat, že Dan Kubále nám dnes opět velmi pomohl a konečně se může říct "posila". Už se nám mockrát stalo, že tzv. "posily" nám moc nepomohly, ba naopak. Mančaft dnes makal jak to šlo, respektive jak nám síly stačily. Příjemně překvapil Máslo. V hlavičkových soubojích byl bezchybný a celkově jeho výkon byl hodný kapitána mužstva.