logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

10. kolo - IE Znojmo C - Vranov n.D. - 5:1 (1:1)

Góly: Berka, Kubále, Dočekal, vlastní, Benda (PK)

IE Znojmo „C“: Klaška Petr – Pavlů Lubomír, Burša Vlastimil, Doválel Aleš, Zika Jaroslav, Peca Robert, Štancl Petr, Dočekla Dalibor, Náprava Jiří – Berka Ladislav. (46. Kubále Daniel), Železný Milan st. (46. Benda Martin)

K dalšímu utkání jsme nastoupili s omlazeným týmem, do základní sestavy se výbornými tréninkovými výkony probojoval Darla. Svoji vytrvalostí a pevnou vůlí se konečně dočkal. Dokonce nastoupil s kapitánskou páskou. Ale už si nepamatoval, na které ruce se nosí. Máslo mu ji musel natáhnout na správnou ruku. První poločas byl z naší strany hodně vlažný.  První naší šanci zahodil Darla, který hlavičkoval po přesném centru Roberta Pecy těsně vedle. Možná bylo dobře, že branku nedal. Kdyby totiž proměnil, tak obíhá hřiště ještě doposud.   Nedařila se kombinace, vázly přesné přihrávky. Jediná hezká kombinační akce mezi Klaškynem a Rohákem skončila brankou. Ale míč skončil v naší síti. Klaškyn rozehrával na Roháka a trefil nohu hostujícího Hájka, od něhož se míč odrazil do sítě naší branky. Hosté byli v 1.poločase lepším týmem, zahodili několik dobrých příležitostí. My jsme však také nějaké měli, nedařilo se je však proměnit. Jak na to, předvedl prezident oddílu Laďa Berka. Ten po přihrávce z prava od Daldy zkušeně přeloboval hostujícího brankáře a srovnal na 1:1.
Do 2. poločasu už nenastoupil vysílený Darla, odstoupil i střelec naší doposud jediné branky Laďa Berka. Nahradili je Martin Benda a Dan Kubále. Jejich příchod přinesl i změnu hry našeho týmu. Přeskupily se řady, do útoku šel Dan a Dalda. Jejich aktivita přinesla další šance našeho týmu, které se začaly i proměňovat. Druhou naši branku vstřelil Dan do prázdné hostující branky, když ho skvělou přihrávkou našel Dalda. Třetí branku vsítil Dalda sám střelou po zemi k tyči. Na 4:1 zvýšil Rohák, který svým aktivním napadáním přinutil hostujícího hráče umístit míč do vlastní branky. Je překvapivé, že se po včerejším pracovním vypětí vzala v Rohákovi taková spousta energie. Neúnavně podporoval spoluhráče vepředu, nechával však Másla vzadu samotného. Ten si s tím celkem bez problémů poradil. Poslední branku vstřelil Teo z penalty, po faulu na Mandelku. Klaškyn si na penaltu netroufl, prý si nechce kazit sobotu. Opět se nedočkal vytouženého čistého skóre. Dnes se o něj připravil sám, ve spolupráci s Rohákem. Druhý poločas byl z naší strany už fotbalový, mnoho šancí zůstalo nevyužito. Prim v tom hrál Dalda, který zahodil i samostatné úniky na brankáře hostí. Za zmínku stojí situace, která nastala po nepřesné Máslově rozehrávce na polovině hřiště. Klaškyn se konečně mohl vyjádřit vůči svému trenérovi. A servítky si rozhodně nebral. Aby Másla ještě více potrestal, při rozehrávce mu vyhazoval úmyslně míče co nejdále k autové čáře, aby musel Máslo běhat. Také proto Máslo po utkání Klaškynovi představil nového brankáře pro „C“. Jediným štěstím pro Klaškyna je to, že si Kamil Čech poranil na čtvrtečním tréninku brankářů prsty a bude nějaký čas mimo hru.

Řekli po utkání:

Martin Benda (převzal kapitánskou pásku po Darlovi) – první poločas byl na blití…
Darla (v 62 letech nejzkušenější hráč domácích)  - zahrál jsem si dobře,cítím vzrůstající formu
Dan Kubále (střelec branky) – Darla vystál důlek u střídaček….
Rohák (střelec branky) – platím plato piv za první start v „C“….
Klaškyn (naše popelnice) – do branky místo sebe nikoho nepustím….
Makec (divák) – Máslo, co jsi to psal za blbost, že jsem ve Slatině spal na trávníku vedle  
střídačky?....
Brian Johnson (zpěvák oblíbené skupiny ACDC, jejichž písničky duní kabinou „C“) -    
Highway To Hell….
Dalda -  platím rundu, vyhráli jsme v Novém Šaldorfu volby (opravdu zaplatil)….
Sam – já rundu nezaplatím, i když jsem také vyhrál v Novém Šaldorfu volby (nezaplatil)…
Kalimero (jeden ze sponzorů) – dneska nic moc…..
Lupen (pravý obránce) – Máslo, nedrbej mě pořád…..

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři