logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

13. kolo IE Znojmo C - Štítary B 3:0 (0:0)

Branky: 77.  a 83. Samek Jan nejml., 82. Peca Robert

FK IE Znojmo „C“: Klaška Petr – Benda Martin, Klouda Petr, Burša Vlastimil, Náprava Jiří Samek Jan st. (46. Štancl Petr), Samek Jiří, Samek Milan, Samek Jan nejml. -   Berka Ladislav (46. Peca Robert), Dočekal Dalibor (84.Železný Milan)

Trenér: Pavlů Lubomír
Asistent trenéra: Samek Jan nejstarší
Vedoucí mužstva: Šperl Ivoš
Zdravotník a fotograf: Samková Soňa
Masér: Samková Lenka

(vpravo můžete vidět, že naši hráči nosí předpisově dres tak, jak se má)


Dnešní utkání bylo jako pocta Jirkovi Samkovi, který oslavil 45. narozeniny a chtěl si zahrát v jednom utkání se svými bratry a synovcem. Jenom se nestihly udělat registrační průkazy Janu Samkovi nejstaršímu a Josefu Samkovi. Před samotným výkopem dnešního utkání proběhlo fotografování, jehož výsledky jsou přiloženy. S kapitánskou páskou dnes mužstvo vedl oslavenec Sam.

2.  po centru z pravé strany se Laďa ocitl sám před brankářem, ten Laďovu slabou střelu kryl,
6.  hostující brankář vykryl Laďovu hlavičku.
8.  aktivní Laďa spálil další tutovku – skvělý brankář Štítar vyrazil míč hlavičkovaný k tyči,
20. kombinace kluků Samkových, Dalda neproměnil další naši šanci,
24. první střela hostí na naši branku, Kempa bez problémů kryl,
28. přímý kop Milana Samka z 18m orazítkoval levou tyč branky hostí,
30. střela Milana Samka z 25m – do brankaře,

Do 2. poločasu jsme nastoupili s několika změnami. Odstoupili Laďa Berka a Honza samek st., nahradili je Šantyk a Robert. Kempa se v brance nudil, a tak si prohodil místo s Milanem Samkem, který šel chytat, aby nebyl příliš unavený na utkání „A“.

51. hosté podnikli rychlý protiútok, který skvěle vyřešil včasným vyběhnutím Milan Samek,
55. další šance hostí, Milan prokázal svoje brankářské umění a střelu zneškodnil,
64. chyba v naši rozehrávce na levé straně, následná střela hostí šla nad branku,
66. velmi nebezpečná střela Kempy z 20m – míč téměř přeletěl ochrannou síť za brankou,
73. střela hostí do tyče,
77. 1:0   konečně jsme dali branku – centr z pravé strany trefil Honza Samek nejml. do branky,
82. krásná kombinace na jeden dotek mezi Šantykem a Robertem, ten postupoval sám na brankáře a dloubákem jej přeloboval,
83. centr Daldy z pravé strany krásně trefil hlavou Honza Samek nejml.,
84. dobře hrajícího Daldu vystřídal nabuzený Darla. Do konce utkání měl Darla tři brankové šance, kterých se asi zalekl a branku nevstřelil. K lítosti jeho spoluhráčů.
87. výkop Milana Samka na Darlu, Jirka Sam na něj zavolal, ať uteče. Myslel tím obráncům. Jenže Darla utekl od míče. Po utkání to vysvětloval tak, že to byl příliš krátký výkop na jeho sprinterské schopnosti.

Po závěrečném hvizdu rozhodčího utkání proběhla hromadná děkovačka naší střídačce. V kabině už se na nás usmívalo větší množství piv, tak jsme je dlouho nenechali větrat. Po vítězném pokřiku se už pilo a hodovalo, protože Sam přinesl obložené mísy. Někteří méně disciplinovaní spoluhráči v kabině dokonce kouřili, ač to prezident klubu zakázal.


Řekli po utkání:
Samek Jan nejstarší  (asistent trenéra): kluci, byly to sice nervy, ale děkuji vám za předvedený výkon a vítězství,
Železný Milan (62 let – nejstarší na hřišti): ty moje tři zahozené šance mě samozřejmě mrzí.V zimě potrénuji a koncovku zlepším. Rozhodně to však nebyl můj poslední zápas v životě. Udělám si trenérskou licenci a budu trénovat „C“ místo Másla,
Samek Jiří (kapitán týmu): konečně jsem si zahrál celé utkání, i když to hodně bolelo. Radost z vítězství tu bolest překonala. Dnes se opiji jako dámské přirození. Těší mě, že jsem si u příležitosti svých narozenin mohl zahrát se svými bratry a synovcem. I se svými kamarády.
Všem děkuji za krásný zážitek a vítězství,
Burša Vlastimil (stoper): dnes se mi moc nedařilo. Ale konečně jsem si mohl zahrát v jednom utkání spolu s Kozlem a Samem,
Klouda Petr (stoper): 1.poločas byl výborný, až na to proměňování šancí. Myslím, že se nepovedlo střídání brankářů. Kempa ve své invaliditě zálohu rozhodně neposílil.Hezké utkání, dobré 3 body. Chválím mužstvo. Martin by měl raději hrávat beka, s Máslem si mi hraje lépe,
Kubále Daniel (marod): stálo to za dámské přirození  (utkání však vůbec neviděl),
Klaška Petr (popelnice): konečně vychytaná nula. S trenérem jsem se domluvil na překvapujícím tahu a já šel do 2:poločasu posílit zálohu, protože se mi nelíbila její hra. Ale nejsem si jistý, jestli to bylo správné řešení. Jsem zvyklý se v brance moc nepohybovat, a běhání v záloze mi činilo určité potíže,
Pece Robert (střelec branky): dnes jsem měl z fotbalu radost, i když jsem si zahrál jenom 2. poločas. Potěšila mě krásná kombinace se Šantykem, po které jsem přehodil brankáře. Nejsem zvyklý střílet zbrkle.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři