2. kolo - Únanov - IE Znojmo dorost - 1:2 (1:1)

Góly našich - Kahaj, Doubek

Hralo se v Únanově na horké půdě soupeře. Únanov už nás v přípravě porazil 2:1, takže jsme měli z toho strach. První půle nezačala moc dobře, pouze jsme se bránili asi 20 minut a potom inkasovali gol. Naštestí jen jeden. Ale minutu před koncem poločasu se nám podařilo vyrovnat. Zásluhu na tom měl naš odchovanec Kahai Michal, který je na střídavý start na Čafce.
Druhá půle už byla lepší. Únanov odpadl fyzicky, ba naopak 5 minut před koncem utekl Kahai po lajně směrem na bránu obstřelil domácího golmana ale střela šla do tyče. Naštěstí se odrazil balon k našenu střídajícímu utočníkovi Honzovi Doubkovi a ten prvním golem v dorostu dal na konečných 1:2 pro nás. Musím pochválit kluky za druhou půlku. Teď máme derby proti Dobšicí, tak uvidíme.