IE Znojmo dorost - Unanov 1-3 (1-1)

Gól - Dufek, - Hruška 2x, vlastní,

Heréči- Kafka, Vikturna, Raindl, Jelínek (Zálešak)- Baláž (Doleček), Soukup. Benda(Sarkózy), Dufek (Švéda) – Kír, Šperl,

Napsali na strákách našeho soupeře

První poločas byl velmi vyrovnaný. Naši kluci se snažili tlačit před branku soupeře. Unanov hrál jednoduchou hru a dlouhými nakopávanými míči ohrožoval naší branku. Skóre otevřel v 18 minutě Dufek. Po samostatné akci z levé strany propálil brankáře hostí 1-0. Ve 25 minutě srovnal hostující Hruška po centru a skrumáži ve vápně. Další šance našeho týmu zůstaly nevyužity a tak skončil poločas nerozhodně 1-1.

Druhá půle probíhala v očekávání kdo dá vedoucí gól. Vsítil jí náš Kafka. Bohužel však do vlastní sítě. Tento gól srazil naše hráče do kolen. Soupeř toho využil a zvýšil na 1-3 brankou Hrušky z trestného kopu. Zápas tak skončil 1-3 a důležité tři body odvezli hosté.

Železný Petr    asistent trenéra

Chtěli jsme získat tři body a posunout se do klidného středu tabulky. Bohužel jsme zápas nezvládli když byl soupeř hratelný. Všechny tři branky jsme obdrželi po standartních situacích a to je na zamyšlenou. Naopak mi jsme šance v první půli zahodili a druhá půle byla z naší strany špatná jak v koncovce tak v obraně. Velkým zklamáním je pro mě hra zálohy.