logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

1O.kolo Šatov - IE Znojmo starší žáci 0-6

Šatov - IE Znojmo starší žáci 0-6

Gól - Švéda 3x, Bulín, Haimlich,Raška,

Sestava: Kroupa -7, Moravec J.-8, Rehberger T.-8, Rehberger M.-8, Pospíchal-8, Raška-8, Chlubna-7, Novák-8, Švéda-8, Moravec Z.-7, Stašková-7 , Náhradníci: Vystavěl-7, Malý-8, Haimlich-8.

Dnes jsme nastoupily v netradiční sestavě tak jsme se obávaly dnešního výsledku, ale hned na úvod jsme začali s převahou a už v 10 minutě nahrává Moravec Z. Švédovi a ten míjí prázdnou bránu, až ve 22 minutě znuvu je to Švéda který uniká a dává 1 gol. Ve 29 minutě Chlubna nahrává Bulínovi a tan dává na 2:0 . Do druhé půle nastupujeme aktivněji a Stašková přestřeluje prázdnou bránu a minutu na to nedává Raška. Ve 3 minutě střílí Švéda z šestnáctky a dává na 3:0. V 5 minutě v našem vápnu fauluje Kroupa a dostává žlutou kartu a kope se pokutový kop hostující hráč míjí bránu .Ve 20mimutě pak dostává žlutou kartu Švéda za protesty.Ve 26 minutě odkopává hostující brankař po ofsidu balon a tren zachycuje Švéda a do prázdné brány dává na 4:0. Ve 29 minutě Haimlich nachází Rašku a ten dává na 5:0 a ve 33minutě krásnou nahrávkou Pospíchala se ocitá před prázdnou bránou Chlubna a ten trefuje jenom brankaře který míč vyráží a dobíhající Haimlich doráží balon do prázdné brany 6:0.

Řekli po utkání :

trenér Marek Pospíchal

V téhle sestavě jsme nevěřily v nějaký úspěch ,ale hráči svou bojovností dokázali v pohodě odvézt 3 zasloužené body. Díky patří všem hráčum.

 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři