14.kolo IE Znojmo starší žáci - Hatě 2-4

IE Znojmo starší žáci - Hatě 2-4 (0-0)

Gól- Švéda, Chlubna,

Kroupa (5)-DoubekJ.(5), Heimlich(3), Novák (2), Pospíchal (2),-Raška (3),Grexa (3),Doleček (4),Švéda (3),-Moravec J. (3),Chlubna (2),

Střídání – Doubek M.(4)

V první půli bylo utkání hrané převážně na polovině soupeře ovšem naší kombinaci chyběla přesná přihrávka a tak byla z naší strany hra velmi neurovnaná. Přesto jsme si dokázaly vytvořit několik slibných šancí,ale naše koncovka byla velmi žalostná.

Druhá půle měla stejný obrázek řada šancí a stále nic. V 48 minutě se konečně prosadil střelou z dálky Švéda 1-0. Soupeř za minutu dokázal vyrovnat 1-1. Další obrovské šance měli na kopačkách Doleček, Moravec a hlavně Chlubna ale opět žádný gól. Soupeř naopak tři brejky a všechno skončilo gólem v naší síti 1-4. Na konečných 2-4 upravil dorážkou Chlubna.

Milan Samek trenér

Dnes mě kluci hodně sklamali předvedou hrou a následným přístupem hlavně v době kdy jsme prohrávali. Většina z hráčů zahrála hluboko pod své možnosti a to mě opravdu hodně rozladilo a pokud se jejich výkony a přístup k tréninkům nezlepší budeme do zápasu nasazovat raději mladší žáky kteří se v létě do starších stejně posunou.