16.kolo IE Znojmo starší žáci - Jevišovice 7-2

IE Znojmo starší žáci - Jevišovice 7-2 (2-0)

Gól - Moravec Zdeněk 3x,Moravec Jiří 2x, Švéda,Grexa,

Kroupa(7),-Doubek J. (9),Heimlich(6),Doleček(8),Kalina(8),-Raška(6),Chlubna(6),Grexa(8),Švéda(7),- Moravec J. (8), Moravec Z. (9),

Vstup do zápasu se nám povedl hned ve 2 minutě vysunul Švéda Grexu který našel  Zdeňka Moravce který z první poslal náš tým do vedení 1-0. V 19 minutě chyba hostující obrany a Grexa pohotovou střelou zvyšuje na 2-0. Tak skončil první poločas.

Druhá půle 46 minuta Grexa vybídl ke skórování Švédu který dává na 3-0. 43 minuta střela Dolečka brankář Jevišovic vyráží a Zdeněk Moravec pohodlně doráží do prázdné branky 4-0. Ve 45 minutě se opět mění skóre Zdeňek Moravec nahrává svému jmenovci  Jiřímu a tan zvyšuje už na 5-0. O dvě minuty později hosté snižují po chybě naší zálohy 5-1. Hned o minutu později Zdeněk Moravec završuje svůj hattrick a levačkou dává na 6-1. Dvě minuty před koncem dává Jiří Moravec na 7-1. Poslední slovo mají hosté kdy po faulu Doubka mají výhodu pokutového kopu. Kroupa pokus vyráží ale na dorážku je už bezmocný a tak utkání končí výsledkem 7-2 pro náš  tým.

Marek Pospíchal trenér

Jsem rád že se nám povedlo po dlouhé době konečně vyhrát. Dnes jsme na rozdíl od minulých zápasů začali proměnovat své šance a zlepšila se tak i hra v poli. Doufám že kluci se po dnešním zápase dostanou opět do potřebné pohody. V příštím zápase jedeme na vedoucí tým tabulky Mramotic a jsme zvědav jestli budeme schopni zopakovat dnešní výkon.