2.kolo halové ligy mladších žáků v Ivančicích

Tabulka po 2.kole

Kompletní výsledky 2.kola

Ve druhém kole halové ligy mladších žáků hrané na Mikuláše dostal náš tým od svých soupeřů nadílku.

Nastoupili jsme v sestavě

Rehberger M (7), Pospíchal(5), Rehberger T. (4), Kopečný(4), - Novák(4), Kohoutek(5), Stašková(5), Blažíček(5), Pěnkava(4), Vystavěl(4),

Kohoutovice 0-5

Proti vedoucímu celku jsme začali velmi dobře a v prvních pěti minutách jsme si vytvořili tři vyložené šance. V první šel sám na branku kohoutovic Novák ovšem přestřelil. Následně postupoval sám na branku Blažíček který naopak trefil padajícího gólmana. Do třetice měl šanci na skórování novic v našem týmu Jakub Kohoutek ten pro změnu trefil jen tyč kohoutovické branky. Soupeř potvrdil svoji sílu i tím, že hned svoji první šanci proměnil.Do konce zápasu nás soupeř už přehrával a svoji převahu vyjádřil i gólově.

Mor. Krumlov 0-4

Ve druhém zápase nás Krumlov přehrál svoji agresivní hrou. Za celý zápas jsme vystřelili na branku jen jednou, kdy se mezi tyče trefil Vystavěl. Celkově naše hra postrádala pohyb,přesnou přihrávku a hlavně rychlou práci s míčem. V soubojích jeden na jednoho jsme se nedokázali prosadit vůbec.

Medlánky  1-6

V posledním utkání dne jsme se opět utkali s předním týmem soutěže. Do 7minuty nás držel gólman Marek Rehberger. Ovšem hned po první inkasované brance jsme se položili. Za stavu 3-0 jsme se dostali chvilku zpět do hry brankou Blažíčka. Po gólu jsme měli dodrou tříminutovku kdy hlavně dvojice Blažíček Stašková dostala soupeře pod tlak. Právě Stašková mohla skórovat ale prováhala správný moment k zakončení. Když pak neskončila v brance ani střela Pospíchala tečovaná před brankou Vystavělěm potrestal nás soupeř do konce zápasu dalšími třemi brankami.

Řekli po utkáních

Milan Samek trenér

Dnes jsme tady zahráli velmi špatně. Kromě úvodních pěti šesti minut proti Kohoutovicím a střední pasáží s Medlánkami jsme celkově za svými soupeři zaostávali jak v pohybu tak hlavně v rychlosti myšlení a práci s míčem. Hlavně v utkání s Krumlovem jsme se nedostali do jediné šance. Na druhou stranu je pravda, že jsme dnes hráli s předními celky tohoto turnaje,ale to nás určitě neomlouvá před naším nepovedeným výkonem. Svůj standart si dnes odvedl snad jen gólman Marek Rehberger.