4.kolo halové ligy mladších žáků

Ve čtvrtém kole halové ligy mladších žáků hrané 2.1 se náš tým utkal s předními celky turnaje.

Nastoupili jsme v sestavě

Rehberger M (6), Pospíchal (5), Rehberger T. (4), Moravec (6),Kopečný(4), - Stašková(6), Blažíček(6), Vystavěl(4), Novák(4),

Tabulka po 4 kole

Výsledky 4 kola

Foto

ČAFC  Židenice  1-10

Gól  - Stašková

V prvním zápase nás čekal velmi kvalitní a technicky zdatný soupeř. V utkání se nám podařilo ještě v 5 minutě vyrovnat na 1-1 střelou Staškové. Po zbytek zápasu se náš soupeř fotbalem bavil a předváděl pěkné kombinace. Naše obrana už pak nestačila zastavit rozjetého soupeře a odvrátit dvouciferné skóre.

Dosta Bystrc  0-4

Druhé utkání jsme sehráli proti vedoucímu celku turnaje. I přes porážku jsme podali bojovný výkon ovšem na soupeře to v žádném případě nestačilo. V utkání jsme si vytvořili několik slibných šancí v podání Blažíčka,žádná však neskončila gólem. V zápase bylo vidět herní  zlepšení  a dodržení pokynů trenérů.

Baník  Zbýšov  1-3

Gól  - Blažíček

V posledním utkání  jsme herně navázali na předchozí  utkání. Přesto jsme prohrávali 2-0. Do zápasu nás vrátila branka Blažíčka. Další šance dobré šance měl Novák, když  jednou ve vyložené šanci minul a při druhé trefil jenom tyč . Soupeř o pár minut později vsítil třetí branku. Přesto jsme do konce zápasu drželi šance na zdramatizování utkání. Zbýšov však překvapení nedopustil.

Řekli po utkáních

Milan Samek trenér

Dnes nás na turnaji čekali velmi silní soupeři. První utkání jsme nezvládli. Ovšem zbývající dva zápasy jsme i přes porážku předvedli daleko lepší výkony. Hlavně  poslední utkání jsme po dlouhé době sehráli  opravdu dobře. Dnes mě svými výkony potěšil   Moravec a Stašková.