logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

13.kolo IE Znojmo mladší žáci - Tasovice 5-3

IE Znojmo mladší žáci - Tasovice 5-3 (1-2)

Gól - Stašková 2x, Pěnkava 2x, Vystavěl, 

Sestava

Rehberger M.(8), Kopečný(8), Špaček(8),Veselý(9),-Pospíchal(9), Vystavěl(8),- Pěnkava(8),Stašková(10),

Střídání- Auer Denis(8), Tony(8),Válek(8), Auer David(8), Novák(8), Baláž(8),

Ve 13 kole jsme na svém hřišti přivítaly celek Tasovic mužstvo které se do soutěže zapojilo až na jarní část. Začátek zápasu nám nevyšel a v 8 minutě jsme prohrávali už 0-2. Za tohoto stavu vysunul trenér Samek do zálohy Pospíchala a do obrany posunul Veselého. V útoku dělá velké potíže tasovské obraně Stašková kterou musí obránci zastavovat za cenu faulů. Trestné kopy výborně zahrával Pospíchal ale jeho dva pokusy skončili na břevně hostující branky. V 16 minutě jsme předvedli pěknou kombinaci a Stašková s přehledem snižuje na 1-2. O tři minuty později se opět Stašková zbavuje dvou obránců ale tentokrát sama před brankou trefuje gólmanovy nohy. V další velké šanci se ocitá Pěnkava ovšem jeho pokus vyráží gólman na roh. V 25 minutě průnik Staškové do vápna tasovský bek jí posílá k zemi. Sudí ukazuje na značku pokutového kopu. Exekuce se ujímá Pěnkava. Jeho pokus končí na břevně a následná dorážka v náruči brankáře. Do kabin tak odcházíme s jednobrankovým mankem 1-2.

Vstup do půle druhé nám vychází perfektně. Stašková už ve druhé minutě uniká po pravé straně obráncům a přesnou přihrávkou nachází před brankou Pěnkavu který už ví kam s míčem 2-2. O tři minuty později vybojoval míč Veselý posunul na Vystavěla který krásným centrem našel před brankou Pěnkavu a ten pohotovou střelou posílá náš tým do vedení 3-2. V této fázi zápasu jsme aktivnějším mužstvem. Máme pohyb a míč častěji pod kontrolou. Přesto dovolujeme soupeři vyrovnat. Kopečný si v obraně dlouho hraje s míčem a jeho chybu potrestal Lešek 3-3. Hned z rozehrávky se po kombinaci s Pospíchalem dostal míč na kopačku nejlepšího hráče na hřišti Staškové která křižnou střelou pod šibenici vrací vedení na naší stranu 4-3. V 56 minutě se k míči dostal nejmladší hráč na hřišti David Auer (2002) nahrál jej Vystavělovy který krásnou střelou za tyč zvyšuje na 5-3. Hosté vrhají všechno do útoku. Ovšem v naší brance stojí Marek Rehberger a bravurní zákroky nedovolili soupeři utkání zdramatizovat. V 60 minutě píská naposledy do píštalky sudí Fouček a tři body zůstávají v Oblekovicíh. Hráči ještě děkují svým fanouškům kteří je odměňují potleskem.

Řekli po utkání

Milan Samek trenér

Dnes jsme nechytli začátek utkání a brzo jsme prohrávali. Nakonec jsme utkání otočili a zaslouženě vyhráli. Měli jsme daleko lepší pohyb a míč častěji pod kontrolou s řadou šancí. Navíc jsem rád že mužstvo dokázalo už letos na jaře 3x otočit nepříznivý stav (Šatov, Višnové,Tasovice). Celý tým včetně náhradníků odvedl skvělý výkon. Výborně navíc dnes zahrála Stašková,Pospíchal a mladíček v obraně Veselý. V brance nás opět podržel Rehberger.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři