Přípravka první na turnaji v Jevišovicích

Dne 27.3.2011 jsme se zúčastnili turnaje přípravek v Jevišovicích na U.T. za účasti družstev Jevišovic,Štítar,Pavlic,Dobšic,SC Znojma,,B".

V místě konání nás překvapila velká skupina fanoušků,rodičů i trenérů z IE ZNOJMA ,která celou dobu skvělé povzbuzovala naše hráče.Po rozlosování do 2 skupin po 3 mužstvech jsme začali turnaj proti Štítarům.

Sestava: Pigal-Stašková/C/,Synek,Cihlář,Válek,Neumann,Veselý,Havliš,Železný,Balík,Tony.

IE ZNOJMO,,A"-ŠTÍTARY 7:0
     Stašková 3x,Synek,Cihlář,Havliš,Válek

Na úvod dobrá hra proti slabšímu soupeři.
 V dalším zápase nás čekal těžší soupeř z konkurenčního SC Znojma.

IE ZNOJMO,,A"-SC ZNOJMO,,B" 4:3
    Tony,Cihlář,Synek,Válek

Do zápasu jsme šli z obavami o výsledek,který se projevil hned na úvod,  kdy si střílíme vlastní branku.Tento gól kluky nabudil ke zvýšenému úsilí a otáčíme skóre na 4:1.Ke konci dramatického zápasu už nestačíme čelit tlaku soupeře a s vypětím všech sil ubráníme naše vítězství.Velká radost všech zúčastněných hráčů i fanoušků,kdy postupujeme do finále proti Dobšicím.

IE ZNOJMO,,A"-DOBŠICE 2:0
    Válek,Stašková

Počáteční nápor soupeře zvládáme díky vynikajícím zákrokům našeho brankáře a hru vyrovnáváme. V samém závěru poločase střílíme branku Válkem.Po přestávce máme hru pod kontrolou a rozhodující branku po samostatné akci proti celé obraně  vsítila Stašková.Čekáme jen až rozhodčí zápas ukončí - KONEC,HURÁ,SLÁVA jsme první.

Slovo trenéra /Klaška/:Děkuji všem za předvedenou hru.
                      /Železný M./:Skvělý výkon. Všichni hráči mě mile překvapili.
                      /Procházka/:Pěkná hra všech.