Přípravka šestá na turnaji v německém Torgau

P1050158Naše přípravka se v sobotu 24.6. zůčastnila turnaje v německém Torgau kde obsadili šesté místo.

Trenéři Klaška-Železný měli k dispozici  hráče

Synek-Klaška,Neumann,Servít Erik,Fabián,Servít Šimon,-Cihlář,Pigal,Soukup,-Železný, Válek,

Turnaj byl rozdělen do dvou skupin po 4 týmech. První dva postoupili do semifinále týmy na 3 a 4 místě si zahráli o konečné umístění.

1.zápas

IE Znojmo - SSV Markranstadt       3-0

První zápas turnaje jsme inkasovali ještě v prvním poločase 0-1. Ve druhé půli jsme si vytvořili jednu šanci na vyrovnání. Soupeř naopak ukázal jak se šance mají proměňovat a utkání v pohodě vyhrál.

2.zápas

IE Znojmo - BSV Strehla        1-1                  gól – Válek

Zápas ve kterém jsme opět prohrávali 0-1. Naši se postupně zlepšovali a vytvářeli si tlak. Vyrovnat se podařilo Válkovi 1-1. Ve druhé půli jsme měli daleko víc míč pod kontrolou než soupeř. Největší šanci na gól a tři body měl Válek který šel sám na brankáře a dal vedle.

3.zápas

IE Znojmo - SC Hartenfels Torgau 04 II.        0-0

Zde měli naši územní převahu takměř po celé utkání a vytvořili si několik slibných šancí na gól. Nastřelili jsme i břevno. Bohužel se však nikomu z našich hráčů nepodařilo dostat míč do branky. Ten gól který jsme nedali nás stál semifinále.

O 5-6 místo

IE Znojmo - SC Hartenfels Torgau 04 II.        0-4

V boji o šesté místo jsme s domácími jasně prohráli a ti nás téměř k ničemu nepustili.

Řekl po turnaji

Milan Železný trenér

Kluků se herně a výsledkově nepovedl vstup a závěr turnaje kdy oba zápasy prohráli. Na lepší umístění jsme mohli pomýšlet jedině pokud bychom zvládli druhý a hlavně třetí zápas,ovšem naše vytvořené šance vyšli na prázdno. I tak dostali kluci další cennou zkušenost kterou jak doufám projeví  v budoucnu.