6.kolo IE Znojmo A - Rajhrad 5-3 (2-1)

Branky: 11. Procházka, 40. Vašíček, 69. (PK) Kalina, 78. Černý, 87. Šťáva - 30. Buc, 73. Škaroupka, 75. Fiala A.
ČK: 77. Fiala L. (Rajhrad)
Diváků: 120                               Video z utkání

Sestavy                                 Napsali na jmfotbal

IE Znojmo: Vítámvás - Poláček, Klaina, Tkadlec (76. Veselý), Rolník, Šťáva, Adámek, Škvařil, Vašíček (59. Mařík), Procházka, Černý (84. Zach)

Rajhrad: Franzberger - Fiala L., Horváth, Nekvapil (40. Knebl), Skoupý, Buc, Kouřil, Haňka, Neuhybel (67. Fiala A.), Škaroupka, Kalvoda (84. Sedláček)

Řekli po utkání

Tomáš Pěnkava trenér

Jsem rád, že jsme po 2 prohraných zápasech v tomto týdnu( Vracov, Dobšice) dokázali vyhrát. Vítězství se určitě nerodilo lehce, Rajhrad byl kvalitní soupeř. I tak si ale myslím, že jsme utkání měli rozhodnout už v 1.poločase. Na dnešním výkonu mě mrzí jen ztráta koncentrace mezi 73.-75.min., kdy jsme soupeři dovolili vyrovnat. Bohudík se neopakoval minulý týden a dokázali jsme ještě vstřelit dva góly a zaslouženě zvítězit.