19.kolo Mor. Krumlov - IE Znojmo A 1-0 (1-0)

Moravský Krumlov: Bogner - Zelníček, Hlučil, Horák, Machotka, Adamík, Anders, Pelikán, Čepera, Schwarz, Březina - Laml, Kotlán

IE Znojmo: Vítámvás - Zach, Šťava, Kubošný, Procházka, Černý, Vašíček, Rolník, Mařík, Kalina, Ostrý - Veselý, Kubále

Střídání: Zach(48' Veselý), Kubošný(63' Kubále), Šťáva(69' Bálka)

Napsali na Jmfotbal

Třetí jarní zápas, třetí vítězství 1:0. Moravský Krumlov při domácí premiéře v roce 2012 těsně zdolal v okresním derby IE Znojmo. Celek z Oblekovic ještě nezískal ve druhé polovině sezony ani bod a po výborném podzimu se dál propadá tabulkou. To domácí už se v ní vyšplhali na čtvrté místo.

Zápas rozhodla 22. minuta, v níž zahrával Moravský Krumlov rohový kop a hostující hráč si srazil v obležení dvou krumlovských míč do vlastní sítě. V 68. minutě mohli domácí přidat druhou branku. Do úniku se dostal Čepera, v pokutovém území byl faulouván Ostrým, který byl vyloučen a kopala se penalta. Míč si na penaltový puntík tentokrát nepostavil Lukáš Zelníček, ale Petr Schwarz a orazítkoval pouze tyč. Na vítězství Moravského Krumlova už ale nic nezměnilo.

T. Pěnkava - Tak jako všechna utkání s Mor. Krumlovem i toto bylo vyrovnané, ale bohužel pro nás skončilo porážkou, ikdyž si myslím, že remíza by slušela zápasu víc. Nezbývá nám tak nic jiného než se dál poctivě připravovat a získat konečně nějaké body proti Vracovu.