Los Krajského přeboru 2011-2012

Náš A tým se v nové sezóně KP 2011/2012 utká v prvním kole 6-7.8. na hřišti Rájce Jestřebí . V prvním domácím zápase se na našem hřišti v sobotu 13.8. v 16,30 h přivítáme  nedávno třetiligový a exdivizní celek Blanska. Ve třetím kole pojedeme na hřiště nováčka do Podivína. Ve čtvrtém kole se doma utkáme už v jediném znojemském derby sezóny (po nepřihlášení SC Znojma B do KP) s Moravským Krumlovem. S dalšími nováčky KP se potkáme v šestém kole doma s Rajhradem a v jedenáctém kole zavítáme na hřiště Kyjova týmu který má ve svém středu několik bývalých ligáčů.

Dále jsme účastníky Krajského poháru ČMFS. V prvním kole které se hraje ve středu 24.8. v 17.30h se utkámé s vítězem zápasu Šatov –Miroslav. Pokud postoupíme utkáme se ve druhém kole opět ve středu 7.9. v 17,00h někým s trojice Unanov,Dobšice,Mor.Krumlov.

Hrací den sobota 16,30h

Los soutěže