6. kolo Rakšice - IE Znojmo B 4-5 ( 2-2)

Góly - Kubále 2x, Samek, Mosmmer, Bálka,

Sestava:

Mucha - Bálka, Mossmer, Doválel, Tkadlec - Drmota,Šťáva, Samek, Soukup - Zach, Kubále(90' Pavlů).

J. Ludvík - Pro diváky to bylo vynikající utkání se spoustou zvratů a infarktových situacích, ale jinak..............
Začátek zápasu jsme nepochopitelně "prochrápali", domácí se dostali po neuvěřitelných hrubkách do dvougólového vedení a při jejich dalších šancích nás podržel brankář. Pak jsme se vzpamatovali a do poločasu vyrovnali a v druhé půli jsme se dokonce dostali my do vedení o dvě branky. Ale naše obranná hra v tomto zápase byla tak žalostná, že jsme umožnili domácímu týmu smazat náš náskok a vyrovnat tak na 4:4. Naštěstí se nám povedlo v 89.min. vstřelit vítězný gól.
Musím říci, že mě domácí mužstvo příjemně překvapilo, hrálo výborně dopředu a byli strašně nebezpeční a důrazní při každém pobytu na naší polovině, ikdyž na druhou stranu  jim to naše obrana  velmi, ale velmi výrazně umožnila.
Pro domácí je konečný výsledek krutý, určitě by vzhledem k průběhu byla remíza zaslouženější, ale tak jak se k nám štěstí odvrátilo v Buhuticích zády, tak teď se k nám přiklonilo.
Pevně věřím, že kluci pochopí, že ikdyž se nám herně nedaří, tak jsme schopni bojovat, dřít, "jezdit po zadku" a potom se úspěch dostaví.