23.kolo Jezřany- Maršovice - IE Znojmo B 3-3 (0-3)

Góly-Samek, Bálka, Škvařil,

Sestava:
Vítámvás - Pavelka, Logr, Doválel(54' Pěnkava), Mařík - Škvařil, Samek(73' Kafka Jan), Bálka,Čech - Drmota, Šperl(86' Kafka Jakub)

Řekli po utkání:                                Napsali na stránkách soupeře

J. Ludvík - Utkání se mi hodnotí velmi těžce....první půli jsme zaslouženě vyhráli 3:0...............,ale bohužel druhá půle se nedá objektivně zhodnotit. Víme, že vyhrát tuto soutěž chce více mužstev a bylo to rozehrané tak, že jarní část bude velmi vyrovnaná a že si to rozdáme mezi sebou na hřišti. Ale po druhém poločase jsem pochopil, že to tak nebude..............
Teď k druhému poločasu, gratuluji domácím k vybojovanému bodu, jejich výkon se druhou půli rapidně zlepšil. My jsme naopak špatně bránili standartní situace, po kterých jsme inkasovali všechny góly a byli jsme málo aktivní směrem dopředu. Jediné pozitivum na našem výkonu druhou půli je, že jsme domácí kromě standartních situací nepustili k naší bráně, tak jsme si odvezli aspoň bod.