26. kolo Blížkovice - IE Znojmo B 1-4 (0-2)

Góly - Samek 2x, Černý, Ostrý T.

Náš B tým se stal pod vedením trenéra Jardy Ludvíka PŘEBORNÍKEM OKRESU GRATULUJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sestava: Vítámvás - Pavelka, Doválel, Kubošný, Poláček - Bálka (70' Zach), Samek, Mossmer, Čech - Černý (86' Drmota), Ostrý (86' Soukup)

Řekli po utkání:

J. Ludvík - Jsem šťastný za mužstvo, že tento zápas zvládlo takovým způsobem. Od začátku zápasu jsme byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Domácí jsme do šancí nepouštěli a naopak sami jsme si je vytvářeli. Chtěl bych klukům touto cestou ještě jednou poděkovat a říct jim, že jsem na ně pyšný.

Tyto díky patří i hráčům z áčka, céčka i dorostu, kteří nám vždy, když jsme měli problémy se sestavou, pomohli.

Ještě pár slov k divákům. Utkání se hrálo před vynikající návštěvou a diváci tomuto zápasu vytvořili výbornou kulisu.
Chtěl bych poděkovat našim fanouškům, kteří přijeli v neuvěřitelném počtu a klukům pomohli vytvořit dobré prostředí. Zároveň klobouk dolů před domácím publikem, které fandilo slušně, neuchylovalo se k žádným nadávkám a po zápase poděkovali za nasazení oběma mužstvům a nám pogratulovali k zaslouženému vítězství. Poděkování patří i blížkovickým hráčům, kteří po celý zápas a i za rozhodnutého stavu hráli fair-play a přispěli tak k výbornému zápasu.