2. kolo - IE Znojmo C - Vranov n. D. - 11:0 (4:0)

Góly: 3x Peca, 2x Samek Jan, 2x Dočekal, 2x Benda, Štancl, Klouda

Sestava: Klaška - Šperl, Klouda, Burša, Benda – Truhlář, Štancl (60 – Duhajský), Holzbauer, Náprava (60 – Dufek Jiří) – Peca, Dočekal (46 – Samek Jan).

Trenér: Samek Jiří

V letním horkém nedělním popoledni se hosté z Vranova nad Dyjí nečekaně sešli a dorazili. Před třemi neplatícími diváky (Stašek Antonín, Klaška Jiří a Samek Jan nejstarší) se začalo s náhradním rozhodčím Milanem Železným starším, který se ovšem této role zhostil perfektně (děkujeme Darlo).

Jak šly minuty (oficiální zápisky našeho trenéra doplněné o několik postřehů):
2 – Šantyk na Dalibora – tyč
4 – Dalda sám po nahrávce Mandyho – nedal, ovšem Peca z dorážky proměnil na 1:0
6 – Dalda z 25. metrů těsně nad
8 – Václav zahodil dvě šance za sebou
14 – Máslo fauluje a z následného trestného kopu hosté trefují břevno a následnou dorážku bravurně likviduje Klaškin (ani neví jak)
15 – Václav opět zahazuje šanci
17 – akce f. Profi-gips – Holzbauer obloučkem dává na Šantyka, ten nekompromisně trefuje pod břevno – 2:0 (pěkná práce)
18 – Dalda sám a z 10 metrů trefuje gólmana
20 – Šantyk se necháva ošetřit – puchýře na patě z nových kopaček
23 – Máslo zazmatkoval – soupeř nepotrestal
29 – Holzbauer vybojoval míč, luxusně přihrává před branku Dočekalovi a ten (konečně) proměňuje z malého vápna na 3:0
31 – soupeř má standardku – střílí vysoko nad
41 – Truhlář uvolňuje Daldu, ten kolem gólmana na 4:0
43 – Dalda kupodivu neproměnil 100% šanci (ve druhém poločase se objevil jeho dvojník)
45 – Klaška likviduje těžkou střelu

Do druhé půle nastoupil místo Daldy Honza Samek.
49 – Klouda hlavou minul ve velké šanci
50 – Holzbauer  - střela nad
53 – Šantyk obešel 6 hráčů, šanci však spálil
54 – Klaška vyráží těžký centr a v téže minutě boxuje jedovatou střelu z 25 metrů
57 – penalta za ruku v pokutovém území. Nekompromisně proměňuje Honza Samek - 5:0(po utkání se s ním Klaškin nebavil, protože na tu penaltu chtěl jít on)
59 – střídáme – Šantyk a Náprava odchází, nahrazují je Jiří Dufek a Franta Čáp.
61 – Dufek přihrává na Pecu, ten míjí  branku, ve stejné minutě Benda, který se přemístil do útoku, střílí nad
66 – Kempa likviduje samostatný nájezd
68 – Holzbauer uvolnil Kloudu a ten dává o tyč na 6:0
70 – Benda zase nad (ale těsně)
71 – Benda centruje na Pecu, ten zvyšuje na 7:0
75 – Holzbauer další střela – vedle
77 – Bendík se ukopl na vápně, ovšem v zápětí napravuje svou chybu a se štěstím zvyšuje na 8:0
89 – došel mi papír. Nic dalšího zajímavého ani zvláštního už se stejně nestalo

• Samek Jiří (trenér)- jsem rád, že se nám vstup do soutěže mimořádně vydařil, pravděpodobně jsme zvolili ideální sestavu a ideální taktiku. Tímto bych chtěl poděkovat hráčům za odvedený výkon. Mimořádně se dařilo mému bratru Honzovi. Za celou dobu svého učinkování na hřišti zkazil dvě přihrávky a navíc dal dva góly. Co bychom po něm ještě více chtěli.

• Burša Vlastimil - vzhledem k absenci naší brankářské jedničky jsme museli provizorně řešit tento post. Do branky se postavil Kempa, který už tam dlouho nestál, měli jsme z toho velké obavy, ale nevyplnil naše obavy, vychytal čistou nulu, tak že ho čeká další runda. Dnes nás poprvé vedl Jirka Samek, ještě nikdy muže netrénoval, byla to pro něj premiéra, zhostil se jí samozřejmě dobře, sestavu zvolil ideálně, čemuž odpovídá i výsledek utkání
  • Náprava Jiří - dneska jsem  byl o poločase vystřídán, ale během týdne naberu fyzičku a příští týden tam nikoho nepustím. V prvním poločase jsme se trošku hledali, museli jsme si na sebe zase zvyknout po té pauze, ale jinak chválihodný výkon. Já sám jsem tam nějakou mezeru měl, ale to slunko na mě moc působilo. Některé finální přihrávky nevyšly, snad jen jednou. Já jsem se mnou spokojenej.
  • Šantyk (hráč a zástupce jednoho z hlavních sponzorů céčka) - utkání se nám dneska povedlo, hlavně v obraně a v útoku jsme hráli perfektně, a kluci hlavně dávali branky. Já jsem dneska hrál špatně, protože mám nos nateklej a góla jsem dával. Kluci díky moc.
  • Šperl Ivoš - zápas dobrej, akorád jsem si nedl góla
  • František Duhajský (Čáp) - zápas dobrej, až na ty trubky, co neproměnily ty šance
  • Samek Milan - já jsem ti teď poslal 4 videa
  • Samek Jan - byl to krásný zážitek, který jsem si dal já sám k narozeninám v podobě dvou gólů.
  • Klaška Petr - udělal jsem dobře, že jsem šel do branky, protože ve předu byli takoví hráči, jako byl Martin Benda, Jirka Samek, ne promiňte, ten trenoval, Honza Samek, kteří byli nekompromisní a dávali góly. Těžští soupeři nás teprve čekají a jsem zvědavý na to, jaká bude sestava příště, protože Martin Benda ve předu velice překvapil. Za to Mandelka a Peca úplně v **** (cenzurováno)
  • 16:15 - polil Čáp Honzu Samka pivem, tak že je Honza Samek od této chvíle politej
  • Zdeněk Matějíček (divák) - toho stopra bych mohl hrát i já (Čáp dodal - tak akorád za Vranov)
  • Rohák (zástupce jednoho z hlavních sponzorů céčka) - mrzí mě, že když už jste dali 11 branek, že si nedali branku všichni a někteří marní dali tři a další, ještě marnější dvě. A takoví, jako třeba Máslo si branku nedali.

Odmítli se vyjádřit - Truhlář Radek, Klouda Petr (protože nechtějí pomlouvat jiné kolegy v mužstvu a plácat nějaké nesmysly (prý nic konkrétního).