6. kolo - IE Znojmo C - Přimětice B - 2:3 (1:3)

Sestava: Čech - Šperl (67 - Samek Jan), Klouda, Burša, Benda - Duhajský, Ostrý, Truhlář, Náprava - Peca (55 - Drmota), Dočekal.

Góly: Peca, Ostrý (pen).

Jak šly minuty:

5 – hrubá chyba v naší obraně, dva soupeřovi útočníci jdou na naši branku, ale neproměnili
21 – ve středu chybuje Náprava a hosté naštěstí neproměnili tutovku
24 – po další chybě ve středu hříště (Burša – Truhlář) se hosté dostali do brejku, který proměnili – 1:2
35 – hosté opět zahrozili asi z 25 metrů vedle
41 – hosté po centru zvyšují na 1:3 hlavou
42 – Náprava na poslední chvíli odkopává již jistý gól ze soupeřovy nohy

V poločasové pauze jsme si museli v kabině vysvětlit, že fotbal hrajeme pro zábavu a pro potěšení a v neposlední řadě také pro diváky, kteří se dnes museli první poločas dívat a taky poslouchat naše hádky, které byly ostudné.

Druhá půle:

50 – přímý kop Ostrého z 25. metrů, ale střela neměla razanci
53 – Drmota se rychle uvolnil na vápně, ovšem střela šla do náruče brankáře
54 – po rohovém kopu Burša hlavou opět míjí těsně branku
55 – střídáme – na hříště jde Drmota a odchází Peca
58 – Ostrý neproměnil tutovou šanci, kdy se snažil v bezprostřední blízkosti branky ještě najít spoluhráče
62 – hosté zahrozili, ale po poloskluzu naštěstí netrefili bránu
76 – střídáme – na hřiště jde Samek Jan a odchází Šperl
83 – Ostrý je faulován ve vápně a nařízenou penaltu proměňuje – 2:3

V dalších minutách se snažíme o vyrovnání, ale soupeř si již svoje dnes, asi zasloužené vítězství, pohlídal.

Dnes byl soupeř opravdu lepší, i když je pravda, že jsme mu především v prvním poločase svými chybami v rozehrávce a nepřesnostmi ve středu hřiště pomohli. Na druhou stranu je třeba fakticky konstatovat, že náš věkový průměr bych oproti soupeři někde jinde. Samozřejmě že to není výmluva, pouze konstatování. A také je třeba si uvědomit, že pokud bychom nedělali chyby, nehráli bychom soutěž jakou hrajeme, ale někde víš.