Starší žáci třetí na turnaji v Břežanech

V sobotu 28.1.2012 odehráli starší žáci halový turnaj v Břežanech,kde se pod vedením Marka Rehbergra umístili na 3.místě. K postupu do finále jim nakonec chyběl jeden bod. Škoda.

Sestava a výsledky

Rehberger M.-,Raška,Kopečný,Rehberger T.,Špaček.-CHlubna,Pospíchal,Pěnkava,Moravec Z.,

Doubek M.

Výsledky:

IE Znojmo-Dobšice 2:3

gól-Pěnkava,CHlubna

IE Znojmo-Šatov 5:6

gól-4xPospíchal,Raška

IE Znojmo-Miroslav 3:2

gól-2xCHlubna,Raška

IE Znojmo-Jaroslavice 5:3

gól-3xKopečný,CHlubna,Pospíchal

Řekl po utkání Marek Rehberger  trenér:

První zápas s Dobšicemi byl vyrovnaný.Kluci bojovali a měli i dobré gólové příležitosti. Škoda jedné penalty,která si myslím byla přísná,a ta rozhodla,že výhru si připíší Dobšice.

Do druhého zápasu s Šatovem jsme nevstoupili vůbec dobře a prohrávali už o dvě branky,ale nakonec jsme i vedli a vypadalo to,že i vyhrajeme,ale po chybách v obraně a brankaře se Šatovu podařilo vyrovnat a v posledních sekundách dali z rohu s velkou dávkou štěstí vítěznou branku.

Třetí zápas proti Miroslavi jsem se rozhodl trochu proházet sestavu a bylo to znát.I když jsme prohrávali na začátku 1:0, kluci bojovali a vítězství si nenechali uniknout. Jenom škoda těch neproměněných šancí.

Posední zápas s Jaroslavicemi byl z naší strany povedený hráli jsme  dobrý fotbal na který se dalo koukat.I když jsme nastřílely dost branek mohlo jich být mnohem víc a to doslova. Po krásných kombinacích celé čtyřky  tomu chyběla vždy jen ta branka.

Všechny kluky musím dnes pochválit za předvedenou hru i za vzorné chování,ale u jednoho hráče se chci přece jen zastavit a to u Milana Doubka.Na začátku turnaje hrál v útoku, kde se mu tolik nedařilo,ale poté hrál v obraně kde byl opravdu velmi dobrý.

Zápas proti Šatovu mě mrzí z toho důvodu,že v případě remízi,která byla na dosah mohli kluci postoupit do finále,ale takový už je fotbal.